Skocz do zawartości
Igorius

Mocowanie AM4 do Thermalright TRue Black 120

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w posiadaniu chłodzenia jak w temacie, zakupionego z tej oferty, który działa na płycie AM3 chłodząc procesor AMD FX 6350. Chciałbym to chłodzenie użyć w moim nowym zestawie z procesorem na AM4. Jak z zapinkami pod tą platformę? Czy któreś z posiadanych będzie pasowało czy raczej muszę dokupić? Jeśli dokupić to co konkretnie, skąd (poproszę o link)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klik - Pisz do Thermalright maila, dostaniesz od nich odpowiedni zestaw montażowy. Jak nie dają za free, to mieli go na swojej stronie do kupienia za kilka $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AM4 kosztuje u nich ok 70zł.

Ale ja majac pod intelem i majac troche innych ich blaszek (z zestawu) zamontowalem bez zamawiania tego czegos :) Tylko jest w pozycji poziomej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AM4 kosztuje u nich ok 70zł.

10 ojro to mniej niż 50zł. Nie zmienia to jednak faktu, że cena sroga.

https://www.pc-cooling.de/luftkuehlung/zubehoer-fuer-cpu-kuehler/befestigungskits/153/thermalright-true-bolt-through-kit

 

EDIT: Z przesyłką prawie 25 ojro, Niemcy z ceną zaszaleli, nie kupię zapinek, wezmę inne, kompletnie chłodzenie, w zestawie już z zapinkami na AM4.

 

Ale ja majac pod intelem i majac troche innych ich blaszek (z zestawu) zamontowalem bez zamawiania tego czegos :) Tylko jest w pozycji poziomej.

W drugą stronę wentylatorem do góry mam teraz, na AM3, jednak AM4 to inna platforma i wolałbym normalnie. Bo wiesz w normalnej orientacji to przynajmniej dmuchałoby jeszcze na radiator sekcji zasilania (VRM), nieprawdaż? Czy byłbyś tak miły i wrzucił zdjęcia i informację, których dokładnie elementów użyłeś??

Edytowane przez Igorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...