Skocz do zawartości
bardak

Jaki telefon na lata - 1000-1200.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Znajomy z roboty szuka telefonu, który raczej będzie używany, póki sam nie zdechnie.

Na czym mu zależy:

- dało się zadzwonić i napisać sms,

- Dało się pograć w jakąś gierkę,

- najlepiej ok. 6 cali, gabarytowo telefon wielkości zwykłego S9 mu pasuje,

- jak się da to płaski ekran.

- obowiązkowo do dostania w sklepach typu Euro, Media etc., bez cudowania na allegro czy z Chin - "coś się zj*bie to wiem gdzie mam go zanieść".

ode mnie, jeśli telefon nie będzie miał szklanych plecków to mile widziane.

Edytowane przez bardak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to Xiaomi Mi A3. Ma pewne aktualizacje przez 3 lata , świetną baterie , dobrą wydajność do gierek i poręczny telefon z wąskimi ramkami. Spełnia wszystkie w/w wymogi. Nie pchałbym się długoterminowo w Huawei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekażę sugestię. A Samsung A40, wygląda na ciekawy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekażę sugestię. A Samsung A40, wygląda na ciekawy telefon.

 

A40 teoretycznie jest zły ale względem chociażby Mi A3 ma słabszy procesor, słabsza baterie , słabszy aparat . Na plus ma lepszy ekran full hd i chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze stajni Huawei/Honor??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze stajni Huawei/Honor??

 

nie wiem czy jestes na biezaco z wiadomosciami ale aktualnie Huawei/Honor moze miec problemu w przyszlosci jesli chodzi o uslugi google wiec raczej bym na nich nie stawial. Aczkowiek za 1000zl jest swietny Honor 8X ale jest dosc duzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie gadają. Najpierw była gadka, że mają prze*ne ale to co już jest będzie wspierane. Później, że spuszczają z tonu na jakiś czas. Czort wie w końcu co będzie a może to zwykłe straszenie dla samego straszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 5 nich sobie kipi. Z Z lub bez w zależności ile kasy chce wydać. Takie kompletne telefony, które wszystko mają na wysokim poziomie. Bez ustępstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nad Honorem 20 zastanawia a jeszcze trochę a o S10 bądź jakiegoś Iphone otrzemy :kwasny:

 

Mowa o tym Asusie??

Czym on się wyróżnia na tle powyższych. Sprawia wrażenie typowego średniaka jak powyższe A40 czy 8x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparatem, ekranem, dźwiękiem, wykonaniem itp itd. Od zenfone 5z różni się tylko procesorem, a ten znów to prawdziwy flagowiec. Może nie dorównuje aparatem najlepszym ale tez kosztuje odpowiednio mniej (w okresie premiery). Tak jak a40 czy 8x oraz inni mają a nawet muszą mieć gdzieś kompromisy typu przeciętne audio, ekran, tak w asusie ich nie ma. Jest tak jak być powinno za te pieniądze, niczego mu nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up na stronie Asusa jest za 949. Nic tylko brać w tej cenie.

PS. Petru gdzieś Ty był jak Ciebie nie było? Rozumiem że urlop z urlopem na pc laba? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj moje ostrzeżenia :)

Ja przegapiłem za 850zl na stronie asusa, 3 min się spóźniłem :(

Wrzuciłem w koszyk i okazało się, że karta trzeba było płacić. Zamian wyjąłem ja z portfela skończyła się niedziela i cena w koszyku skoczyła na standardowa.

Tylko kupując na stronie asusa kupujemy de facto w Niemczech.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił za 600pln a drugie 600zeta w skarpetę i za to kupić za dwa 3 lata następny, bo 1200 to szkoda na ten elektroniczny złom, który tak łatwo może szlag trafić, nie wspominając o tym że za 3 lata bateria będzie już dawała o sobie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj moje ostrzeżenia :)

Ja przegapiłem za 850zl na stronie asusa, 3 min się spóźniłem :(

Wrzuciłem w koszyk i okazało się, że karta trzeba było płacić. Zamian wyjąłem ja z portfela skończyła się niedziela i cena w koszyku skoczyła na standardowa.

Tylko kupując na stronie asusa kupujemy de facto w Niemczech.

?

W Niemczech ale z darmową wysyłką i pełną gwarancją. Też miałem go wtedy w koszyku wraz z Power Bankiem za bodaj 850 czy 899 zł już nawet kartę przygotowałem ale się nie zdecydowałem na przesiadkę z honora 8 ze względu na gabaryt. W przedziale do tysiąca to nadal dobra propozycja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepodważalne, IMO najlepsza do tysia.

Ale nie smucilem się długo, kupilem za 700zl zenfone 4 biały.

Po przesiadce z u11 śmiem twierdzić - super za te cenę, gdzie u11 można kupić już za 1150zl. IMO kie wart dopłaty ale nie dla tego że U słaby. To Zenek 4 jest rewelacja. :) za 700zl? Mistrz

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepodważalne, IMO najlepsza do tysia.

Ale nie smucilem się długo, kupilem za 700zl zenfone 4 biały.

Po przesiadce z u11 śmiem twierdzić - super za te cenę, gdzie u11 można kupić już za 1150zl. IMO kie wart dopłaty ale nie dla tego że U słaby. To Zenek 4 jest rewelacja. :) za 700zl? Mistrz

Czy to ten ?

https://www.x-kom.pl/p/383446-smartfon-telefon-asus-zenfone-4-ze554kl-4-64gb-dual-sim-czarny.html?gclid=Cj0KCQjwlJfsBRDUARIsAIDHsWqcoWGmFCFjEoiDE64Ifddca7OCRfY3-RnCgTmUfp9meVwezg7DrjIaAheEEALw_wcB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten. Ze strony asusa pobrałem Pie, zaktualizowałem i aparat nieporównywalnie lepszy niż na Oreo.

Dla mnie szok.

Do tego działa gcam, ale uważam że już nie jest potrzebny.

Przed aktualizacja przepala niebo, teraz jest cud miód malina ;)

Od chyba 13.09 na pie. Daty masz w nazwach.

P - Asus, IMG to gcam

 

https://drive.google.com/folderview?id=15F1R8V3CzPZskd7bRPU8MshUTWBUn4E1

https://drive.google.com/folderview?id=1UucmH8__44Foe-dxMwAKJ5Y-B2AL6MDr

 

Ja mam biały, nie widać odcisków tak jak na czarnym. Miętowy jest super :)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja mam biały, nie widać odcisków tak jak na czarnym. Miętowy jest super :)

Znalazłem miętowy na alledrogo za 558 zł

Edytowane przez brzuch0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fv marża. Odpuść, jest bez gwarancji producenta

 

150zl warto dopłacić, to i tak niska cena jak za taki telefon a przynajmniej przez 2 lata o nic się nie martwisz.

 

Kup w xkom, bo chyba tylko tam został

https://www.x-kom.pl/p/387022-smartfon-telefon-asus-zenfone-4-ze554kl-4-64gb-dual-sim-mietowy.html?gclid=Cj0KCQjwlJfsBRDUARIsAIDHsWr8FTHcFAsnQ6NLYWiRmv_E0sNRSMck5PSyRwMB1xBIxhv7t3SGqaQaAqc3EALw_wcB

 

Ja kupowałem, jak tylko w komputroniku był za 700zl, ostatnia mietowa szt ucieka mi sprzed nosa, tak samo jak chwilę wcześniej czarny. Z białego jestem bardzo zadowolony :)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB- 1097 zl - allegro. - sa juz polskie recenzje na youtobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

obowiązkowo do dostania w sklepach typu Euro, Media etc.

 

I to by bylo na tyle ma dzień dzisiejszy

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mógł się chłopina zdecydować to żona poszła i na abonament czy tam przedłużenie umowy wzięła dwa Samsungi A70, dla niego i dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mógł się chłopina zdecydować to żona poszła i na abonament czy tam przedłużenie umowy wzięła dwa Samsungi A70, dla niego i dla siebie.

 

całkiem ok fon ale to mąż musi sobie torebkę też nosić bo w kieszeni to A70 to się ledwo mieści (śmiechowo bo pisałeś że gabarytowo podobny do S9 a wziął jedną z największych cegieł na rynku i nie uwierzę że to sie wygodnie używa)

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdziwiony tym faktem. Ale to żona się zarządziła, może postawiła na rozmiar :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...