Skocz do zawartości
16gracjan16

Acer TravelMate 5760 Reset Biosu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nadzieję że ktoś mi pomoże ponieważ mam założone hasło do biosu i nie mogę zresetować go wyjąłem bateryjkę nawet na całą noc i hasło dalej jest i nie bardzo już mam pomysły jak go zresetować. Kupiłem do niego nowy dysk twardy ponieważ nie miał dysku i nie mogę zainstalować systemu nawet bo nie mogę przestawić botowania laptop to Acer TravelMate 5760 z góry dziękuje za dobre porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki restart nic nie da hasło jest w pamięci eprom zostaje ci szukać uniwersalnych haseł do tego lapka i próbować wpisywać może któreś zaskoczy, możesz ten spróbować zworką przy slotach pamieci ram zwierasz dwa piny tak jak jest tu opisane https://www.acerrepairblog.us/travelmate-5730/clearing-password-check-and-bios-recovery.html jak nic nie zdziałasz musisz oddać na serwis wylutują kość biosu i załatwią sprawę programatorem

 

może się pobawić też w takie coś, może u ciebie się uda, powodzenia :thumbup: Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok udało mi się zainstalować system na nim po prostu wyjąłem ten dysk wsadziłem do innego laptopa zainstalowałem system i wsadziłem go do acera i system działa teraz tylko usunę hasło przez cmd w biosie u hula :) dziękuje za pomoc zamykam temat :)

Edytowane przez 16gracjan16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno bym chciał dodać pewnie komuś kiedyś może się to przydać ponieważ system udało mi się wgrać lecz hasło w biosie dalej było programy nie pomagały w usunięciu hasła więc pobrałem bios z strony acera i zainstalowałem i to pomogło mi usunąć hasło i teraz mam pełny dostęp do biosu :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno bym chciał dodać pewnie komuś kiedyś może się to przydać ponieważ system udało mi się wgrać lecz hasło w biosie dalej było programy nie pomagały w usunięciu hasła więc pobrałem bios z strony acera i zainstalowałem i to pomogło mi usunąć hasło i teraz mam pełny dostęp do biosu :) Pozdrawiam

Czyli po prostu zrobiłeś update biosu i to zdało egzamin? to było możliwe ale mało prawdopodobne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...