Forum PCLab.pl: [nieaktualne] Sprzedam zestaw (lub osobno) i5 4460, Z97 PCMate, 2x4GB Ballistix DDR3, Zalman Z3(+PSU) - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

[nieaktualne] Sprzedam zestaw (lub osobno) i5 4460, Z97 PCMate, 2x4GB Ballistix DDR3, Zalman Z3(+PSU) Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Bluuu 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 06 Wrzesień 2019 - 17:49

Dzień dobry,

Do sprzedania mam zestaw taki jak w tytule. Całość jeszcze do zeszłego tygodnia służyła mi jako podstawowy komputer do pracy i gier (bez zew. karty graficznej odpalał nawet CS:GO), ale nadeszła pora na małą zmianę.

Procesor nie pracował pod dużymi obciążeniami, posiada boxowe chłodzenie. Płyta główna działała przez cały czas bez zarzutów, tak samo jak RAM. Obudowa nie jest w żaden sposób uszkodzona, posiada wszystko co było w zestawie + zostawiam w niej świetny zasilacz, z którym przez 5 lat nie było żadnych problemów oraz prawie w ogóle nieużywany napęd DVD Samsunga.
Całość, przed sprzedażą, starałem się dokładnie wyczyścić, więc nie trafisz na totalnie zakurzony komputer.

https://photos.app.g...w5RB4MJ91WG9Hd6

i5 4460 - 200zł
Z97 PC Mate - 100zł
2x4GB Ballistix Sport CL9 1600MHz DDR3 - 150zł
Zalman Z3 + zasilacz be quiet! Pure Power L7 530W + napęd DVD - 120zł

Cały zestaw - 550zł

Zależy mi na szybkiej sprzedaży, dlatego możemy negocjować ceny w granicach zdrowego rozsądku.
Jeśli ktoś decyduję się na cały zestaw, to tylko odbiór osobisty na terenie Katowic i okolicznych miast. Ewentualna wysyłka dodatkowo płatna.

Oczywiście całość dla pewności mogę wrzucić na allegro/olx. W przypadku allegro do ostatecznej kwoty doliczam prowizję dla allegro.

Ten post był edytowany przez Bluuu dnia: 16 Wrzesień 2019 - 23:24

#2 Użytkownik jest niedostępny   Bluuu 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Wrzesień 2019 - 07:52

^up

Nowa cena za całość - 500zł (darmowa wysyłka *allegro*)

Strona 1 z 1