Skocz do zawartości
Bluuu

[nieaktualne] Sprzedam zestaw (lub osobno) i5 4460, Z97 PCMate, 2x4GB Ballistix DDR3, Zalman Z3(+PSU)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

 

 

Do sprzedania mam zestaw taki jak w tytule. Całość jeszcze do zeszłego tygodnia służyła mi jako podstawowy komputer do pracy i gier (bez zew. karty graficznej odpalał nawet CS:GO), ale nadeszła pora na małą zmianę.

 

Procesor nie pracował pod dużymi obciążeniami, posiada boxowe chłodzenie. Płyta główna działała przez cały czas bez zarzutów, tak samo jak RAM. Obudowa nie jest w żaden sposób uszkodzona, posiada wszystko co było w zestawie + zostawiam w niej świetny zasilacz, z którym przez 5 lat nie było żadnych problemów oraz prawie w ogóle nieużywany napęd DVD Samsunga.

Całość, przed sprzedażą, starałem się dokładnie wyczyścić, więc nie trafisz na totalnie zakurzony komputer.

 

https://photos.app.goo.gl/zrw5RB4MJ91WG9Hd6

 

i5 4460 - 200zł

Z97 PC Mate - 100zł

2x4GB Ballistix Sport CL9 1600MHz DDR3 - 150zł

Zalman Z3 + zasilacz be quiet! Pure Power L7 530W + napęd DVD - 120zł

 

Cały zestaw - 550zł

 

Zależy mi na szybkiej sprzedaży, dlatego możemy negocjować ceny w granicach zdrowego rozsądku.

Jeśli ktoś decyduję się na cały zestaw, to tylko odbiór osobisty na terenie Katowic i okolicznych miast. Ewentualna wysyłka dodatkowo płatna.

 

 

 

Oczywiście całość dla pewności mogę wrzucić na allegro/olx. W przypadku allegro do ostatecznej kwoty doliczam prowizję dla allegro.

Edytowane przez Bluuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^up

 

Nowa cena za całość - 500zł (darmowa wysyłka *allegro*)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...