Forum PCLab.pl: Xiaomi Mimix 3 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Xiaomi Mimix 3 coś innego ? Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   huudy 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 14 Wrzesień 2019 - 17:48

Ja powiem tak, nie wiem co taki luncher miałby mi dać...

- brak możliwości wpisania nazwy aplikacji aby ją znaleźć, trzeba ręcznie skakać między ekranami.
- brzydkie ikonki, tzn np mesenger czy chrome sa kółeczkami w białym kwadracie, kiepsko to dla mnie przynajmniej wygląda.

Właśnie to.

Co do ładowarek polecam znaleźć stara ładowarkę od telefonu 1A 5V i nią ładować gdy jest okazja, zawsze to zdrowiej dla baterii.

#22 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 14 Wrzesień 2019 - 19:42

Zobacz posthuudy, o 14 Wrzesień 2019 - 05:36, napisał(a):

Zamiast novy polecam lawnchair - nakładka z pixela. Prostota ponad wszystko.

Nie lubię za bardzo Novy, ponieważ to straszna krowa ale z dwojga złego jest lepsza niż standardowy launcher na Pixelu. Irytuje mnie brak możliwości tworzenia folderów w szufladzie ale to mała wada. Dla mnie środkowy launcher skreśla brak możliwości układania aplikacji wg. własnej kolejności. Wynoszona kolejność alfabetyczna moim zdaniem nie sprawdza się w ogóle. Kiedy już przyzwyczaję się do ułożenia aplikacji w szufladzie to doinstalowanie lub odinstalowanie nawet jednej aplikacji potrafi go zburzyć. Umieszczanie nowych aplikacji nas końcu listy i foldery bardzo ułatwiają mi obsługę listy aplikacji. Wzorem jest dla mnie launcher Sony, który jest tak prosty i przejrzysty jak stock, a jednocześnie ma wszystko czego potrzebuje i nie jest wykastrowany że wszystkich istniejących ułatwień obsługi.

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2