Forum PCLab.pl: ASUS ROG Strix Fusion 300 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

ASUS ROG Strix Fusion 300 warto?

#1 Użytkownik jest niedostępny   alfi 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Wrzesień 2019 - 15:01

Witam,

znajomy chce sprzedać ASUS ROG Strix Fusion 300 za 300zł. Mało używane, stan bdb. Aktualnie posiadam Koss portaPRO.
Będą służyć do gier, oraz muzyki itp. Czy lepiej kupić coś innego do 400zł?

#2 Użytkownik jest niedostępny   vision00 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 12:12

Jeśli mówimy o gamingowych headsetach, to moim zdaniem lepsze są Corsair Void w zasadzie obojętne czy w wersji kablowej czy bez. Ale uważam też, że żadne z nich nie nadają się do muzyki. W tym wypadku lepiej wyjdą ci cloudy aplha na przykład, nawet z integrą.

#3 Użytkownik jest niedostępny   alfi 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 17:38

Zobacz postvision00, o 11 Wrzesień 2019 - 13:12, napisał(a):

Jeśli mówimy o gamingowych headsetach, to moim zdaniem lepsze są Corsair Void w zasadzie obojętne czy w wersji kablowej czy bez. Ale uważam też, że żadne z nich nie nadają się do muzyki. W tym wypadku lepiej wyjdą ci cloudy aplha na przykład, nawet z integrą.

To może tak, do muzyki w zupełności zadowalają mnie aktualne Koss portaPRO, tylko upadły i trochę pękły. A że ostatnio więcej gram w FPSy to pomyślałem o czymś z mikrofonem i fajnie gdyby był dźwięk przestrzenny. I teraz nie wiem które wybrać z tych które podałeś. Nie wiem czy to ma ma znaczenie ale słuchawki mam podłączone pod wzmacniacz Yamahy.

#4 Użytkownik jest niedostępny   FreeQ333 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 20:50

Kup, jak coś masz 14 dni na zwrot(zamawiając z neta). Sam osobiście uważam że te wszystkie rozwiązania przestrzenne dołączone softwerowo do słuchawek dla graczy działa tak samo. Tworzy efekt studni, jeżeli chcesz dobrze zbudowanej sceny i mają być to słuchawki zamknięte polecam SoundMagic HP151.

Jeżeli koniecznie z mikrofonem to Cooler Master MH751, są ich recenzję na internetach i zagranicznym YT. A dźwięk przestrzenny możesz sobie włączyć w windowsie "windows sonic".

Strona 1 z 1