Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

znajomy chce sprzedać ASUS ROG Strix Fusion 300 za 300zł. Mało używane, stan bdb. Aktualnie posiadam Koss portaPRO.

Będą służyć do gier, oraz muzyki itp. Czy lepiej kupić coś innego do 400zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o gamingowych headsetach, to moim zdaniem lepsze są Corsair Void w zasadzie obojętne czy w wersji kablowej czy bez. Ale uważam też, że żadne z nich nie nadają się do muzyki. W tym wypadku lepiej wyjdą ci cloudy aplha na przykład, nawet z integrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o gamingowych headsetach, to moim zdaniem lepsze są Corsair Void w zasadzie obojętne czy w wersji kablowej czy bez. Ale uważam też, że żadne z nich nie nadają się do muzyki. W tym wypadku lepiej wyjdą ci cloudy aplha na przykład, nawet z integrą.

 

To może tak, do muzyki w zupełności zadowalają mnie aktualne Koss portaPRO, tylko upadły i trochę pękły. A że ostatnio więcej gram w FPSy to pomyślałem o czymś z mikrofonem i fajnie gdyby był dźwięk przestrzenny. I teraz nie wiem które wybrać z tych które podałeś. Nie wiem czy to ma ma znaczenie ale słuchawki mam podłączone pod wzmacniacz Yamahy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup, jak coś masz 14 dni na zwrot(zamawiając z neta). Sam osobiście uważam że te wszystkie rozwiązania przestrzenne dołączone softwerowo do słuchawek dla graczy działa tak samo. Tworzy efekt studni, jeżeli chcesz dobrze zbudowanej sceny i mają być to słuchawki zamknięte polecam SoundMagic HP151.

 

Jeżeli koniecznie z mikrofonem to Cooler Master MH751, są ich recenzję na internetach i zagranicznym YT. A dźwięk przestrzenny możesz sobie włączyć w windowsie "windows sonic".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...