Skocz do zawartości
SerexYo

Słuchawki steelseries Arctis 3 przegłos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewien problem ostatnio kupiłem nowe słuchawki z okolicy 350 zł Arctis 3 fajne słuchaweczki ---> https://www.x-kom.pl/p/338179-sluchawki-przewodowe-steelseries-arctis-3-czarne.html Bardzo dobrze tłumią dźwięki nic się nie wydostaje spod słuchawek na zewnątrz ani w drugą stronę, na słuchawkach dodatkowo można wyłączyć mikrofon. Ale jest taki problem że jak rozmawiam z kimś np. na discordzie to wszyscy słyszą to co ja w moich słuchawkach słyszę, jest to strasznie uciążliwe, kiedy np gram a koledzy słyszą moją gre i skupić się nie mogą, jedno jest pewne nie słyszą tego dlatego że dźwięk jest tak głośny że mikrofon to łapie, działa to jakoś inaczej, nawet jeżeli wyłączę mikrofon na moich słuchawkach, koledzy na discordzie i tak słyszą dziwne echo, nie mam pojęcia jak to naprawić, próbowałem już różnych rzeczy, ale nic nie pomaga. Dodam jeszcze że z poprzednimi słuchawkami nie było takiego problemu. Proszę o pomoc!

Edytowane przez SerexYo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się opcjami w ustawieniach karty dżwiękowej i discorda: tłumienie echa, tłumienie zakłóceń.

Ewentualnie w panelu windows sterowania dżwiękiem w zakładce nagrywanie zobacz czy nie masz czegoś co się może nazywać What u hear, u mnie to zbierało co było slychać na słuchawkach i wrzucało na mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy na głośniczku obok zegarka --> Urządzenia do nagrywania i zobacz, czy nie masz przypadkiem włączonego urządzenia nazywanego Miks stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miks stereo nie jest ani nie było włączone a jeżeli chodzi o discorda to nie jest problem jego tylko czegoś w systemie na pewno bo nawet jeżeli kolega np zadzwonił na Steamie do mnie to było to samo, jest to dość śmieszne bo wyłączam mikrofon na słuchawkach krzyczę i oczywiście nikt mnie nie słyszy bo mam mikro wyłączone, ale najśmieszniejsze jest to że jak dalej mam wyłączone mikro i odpale sobie muzyke na yt to wszyscy to nagle słyszą mimo wyłączonego mikrofonu, jakieś konkrety? Co można zmienić w ustawieniach jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób zrzut ekranu z zakładki nagrywanie w ustawieniach dźwięku.

A jaką kartę dźwiękową masz?

 

Sprawdź to:

2019-09-11-1.png

Edytowane przez anqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

post-599782-15683109806502_thumb.png

Edytowane przez SerexYo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

 

Hmm znalazłem ciekawe rozwiązanie na jednym z forów, gostek włączył Stereo mix i przeszły mu takie objawy.

 

Jak masz podpięte słuchawki? przedni panel czy z tyłu? na obu tak się dzieje? może nie ma odpowiedniej separacji przy wejściach słuchawek i micro i zbierają z sąsiada.

Edytowane przez anqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde powiem tak pomogłeś mi bo jak normalnie rozmawiamy to już nic nie słychać w tle, po podłączyłem mikro i słuchawki z tyłu, ale w sumie zastanawiające jest to ze teraz tylko jak mutuje mikro w słuchawkach to słychać to co jest w słuchawkach ale mniejsza ważne że nic nie słyszą jak nie mam zmutowanego mikro

 

Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...