Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu posiadam słuchawki bezprzewodowe Samsung Level U, używam ich do gier czy muzyki, słuchawki te posiadają również mikrofon, dlatego chciałem go dziś wykorzystać do rozmowy w CS GO. Włączenie w ustawieniach systemu by używać mikrofonu z tych słuchawek działa ok, gdy testowałem w rejestratorze głosu słychać było mnie dobrze, natomiast gdy włączyłem CS GO nagle dźwięk ze słuchawek zniknął, pomagało jedynie wyłączenie gry lub zezwolenia na używanie przez aplikację mikrofonu, nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić. Jest ktoś może w stanie mi pomóc?

Edytowane przez Gradzik18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj w opcjach steama przełączyć słuchawy jako domyślne urządzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że jeżeli słuchawki bluetooth mają wbudowany mikrofon, to widnieją w systemie jako dwa urządzenia wyjściowe - słuchawki i headset.

 

Gdy mikrofon nie jest aktywny, to grane jest to, co leci do urządzenia "słuchawki", i jest w stereo.

Gdy mikrofon jest aktywny, to grane jest to, co leci do urządzenia "headset", i niestety jest w mono.

 

Ponoć są wyjątki od tej reguły, ale generalnie prawie wszystko na bluetooth tak działa. A więc użycie ich do gry i głosu jednocześnie odpada - no chyba że tak casualowo grasz w tego cs'a, że dźwięk w mono też jest spoko ;)

 

Obejściem problemu które czasami stosuję jest użycie pchełek bluetooth tylko do komunikacji głosowej, a puszczenie całej reszty na wokół uszne słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, że jeżeli słuchawki bluetooth mają wbudowany mikrofon, to widnieją w systemie jako dwa urządzenia wyjściowe - słuchawki i headset.

 

Gdy mikrofon nie jest aktywny, to grane jest to, co leci do urządzenia "słuchawki", i jest w stereo.

Gdy mikrofon jest aktywny, to grane jest to, co leci do urządzenia "headset", i niestety jest w mono.

 

Ponoć są wyjątki od tej reguły, ale generalnie prawie wszystko na bluetooth tak działa. A więc użycie ich do gry i głosu jednocześnie odpada - no chyba że tak casualowo grasz w tego cs'a, że dźwięk w mono też jest spoko ;)

 

Obejściem problemu które czasami stosuję jest użycie pchełek bluetooth tylko do komunikacji głosowej, a puszczenie całej reszty na wokół uszne słuchawki.

 

To fakt, gdy ustawię headset to wtedy wszystko działa, ale dźwięk jest po mono i jest on dla mnie niestety nieakceptowaln . Szkoda, myślałem, że coś z tego będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...