Skocz do zawartości
ReTrii

RTX 2060 Super

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie karty graficznej RTX 2060 Super, a mianowicie który model lepiej kupić:

 

- Palit GeForce RTX 2060 SUPER Dual

 

- Gainward GeForce RTX 2060 SUPER Ghost

 

 

 

W internecie mało informacji można znaleźć o tych kartach i domyślam się, że może żadna z nich nie jest zbyt dobrym wyborem, ale zależy mi na wejściu DVI, a teraz o karty z takim wejściem jest dość ciężko. 

 

Z góry dziękuje za pomoc i za każdą cenną wiadomość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit i gainward to "jedna i ta sama" firma.

Ghost i dual to dokladnie to samo.

Mam duala rtx2060s kilkudniowego za 1660zl , jak cos to pisz pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit i gainward to "jedna i ta sama" firma.

Ghost i dual to dokladnie to samo.

Mam duala rtx2060s kilkudniowego za 1660zl , jak cos to pisz pw.

 

W sumie to nie wiedziałem że to ta sama firma, a mógłbyś napisać jak ten palit się sprawuje? Z tego co widziałem po jednym teście na YouTube ten palit to jeden ze słabszych rtx 2060 super jakie są dostępne na rynku, zarówno pod kątem wydajności jak i kultury pracy, niestety o gainward znalazłem tylko opinie dwóch osób które niby polecają tą kartę, ale i tak domyślam się że dużej różnicy nie ma o ile w ogóle jest tak jak to sam napisałeś. A tak tylko z ciekawości mógłbyś powiedzieć skąd wiesz, że Ghost i Dual to dokładnie to samo? Pytam z czystej ciekawości, bo nie siedzę w tym specjalnie długo, a w internecie jedyne co mogę znaleźć to Taktowanie rdzenia i Taktowanie pamięci które jest praktycznie takie samo w każdej konstrukcji rtx 2060S, a jednak reszta posiada inną wydajność :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit dual ma chyba najgorsze chłodzenie z rtx'ow 2060s. Asus dual jest już niezły a palit jetstream jeszcze lepszy. Były jakiś czas temu testy tych kart na x-komie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Zotac GeForce RTX 2060 SUPER będziesz miał 5 lat gwary po rejstracji na stronie zotaca. https://www.x-kom.pl/p/505568-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-2060-super-mini-8gb-gddr6.html#Opinie .

 

Tylko właśnie ten Zotac posiada jedynie wejście DVI :/

 

Palit dual ma chyba najgorsze chłodzenie z rtx'ow 2060s. Asus dual jest już niezły a palit jetstream jeszcze lepszy. Były jakiś czas temu testy tych kart na x-komie.

 

No ten Asus jest całkiem ciekawą propozycją, tylko nie ukrywam jedynym problemem jest cena (ponad 200 zł droższy od tego palita) i sam nie wiem czy warto dopłacać.

Dlatego głównie pod uwagę brałem palita i gainwarda.

A ty jak uważasz warto dołożyć te 230 zł do tego Asusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Zotac GeForce RTX 2060 SUPER będziesz miał 5 lat gwary po rejstracji na stronie zotaca. https://www.x-kom.pl/p/505568-karta-graficzna-nvidia-zotac-geforce-rtx-2060-super-mini-8gb-gddr6.html#Opinie .

To chłodzenie jest beznadziejne, już lepiej dołożyć kilka dyszek do białej GIGABYTE GAMING OC:

 

https://www.x-kom.pl/p/505286-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-2060-super-gaming-oc-white-8gb-gddr6.html

 

A jak komuś nie przeszkadzają dwa lata gwarancji, to przykładowo Morele ma KFA2 EX z naprawdę doskonałym układem chłodzenia i to poniżej 1900 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak oceniacie 2060 Super w starciu z 5700 bez xt ? 5700 od Sapphire można już wyrwać w na prawdę dobrej cenie około 1700 z Niemiec, czyli jakieś 150-200 zł taniej, a wydajność podobna, zależnie od gry.. Miałem ostatnią kartę amd i trochę się cykam dalej brnąć w ich wytwory, ale z moim ograniczonym budżetem to może być to. Celuję tylko w stałe 60 fps do free sync w full hd, nic więcej. Chciałbym spróbować teraz nVidie,ale jednak kusi. 2060super z tego co wiem można ładnie podkręcić, a z dobrym chłodzeniem temperatury dalej będą niezłe, może warto dopłacić do jakiegoś msi gaming x tylko po to właśnie. W 2070 to już chyba nie warto się pakować, chyba, że jakaś ładna przecenka będzie. Dodam, że będe miał ryzena 3700x, a widziałeml, że miejscami np. w AC Oddysey były problemy z konfiguracją tylko złożoną z amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem tyle tylko, że jeżeli Palit to tylko z serii JetStream. Wydania Dual,GamingPro itd mają kiepską kulturę pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...