Forum PCLab.pl: NC+ oraz TV Samsung 65' QE65Q6FNA strasznie szarpie - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

NC+ oraz TV Samsung 65' QE65Q6FNA strasznie szarpie Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Wiskas 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 10 Wrzesień 2019 - 19:48

Witam po przeczytaniu recenzji online i obejrzeniu na YT zdrlecydowałem się na 65 cali QE65Q6FNA. Do gier bomba bo matryca 120hz i w moim mniemaniu 2560x1440@120hz /120 fps miażdży 4k@60hz. Ale nie o tym, problem mam z NC+. Wszystkie ustawienia przetestowałem i nie ma rozwiązania tego problemu.Podczas szybszego ruchu na filmie/programie/serialu obraz się poprostu szarpie a ręce rozdwajają i tego typu artefakty/spadek klatek. Jest to coś związane z klatkami na sekundę transmisji. Telewizory kupiłem głównie do footballu (tam jest w miarę oki, tez się czasme przycinka trafi) ale oglądanie postaci w ruchu/ruch kamery to masakra dla oczu. Oczywiście reklamy chodzą bez zająknięcia, tam telewizory się lepiej spisuje. Ogólnie jestem zadowolony z jakości obrazu/kolorów ale coś jest nie tak z tymi modelami telewizorów od samsunga. Tym bardziej ze to mój drugi QE65Q6FNA bo pierwszy miał linię na panelu- został wymieniony. Może to wina dekodera (starszy model ) ogólnie mój stary Samsung 46' był lepszy (film bomba zero opery mydlanej) itd. Ustawiałem już wszystkie możliwe opcję,uplynniacze mam w jednym palcu opanowane,ale to nie daję efektu płynności....ma ktoś jakieś rady?

Ten post był edytowany przez Wiskas dnia: 10 Wrzesień 2019 - 19:52

Strona 1 z 1