Skocz do zawartości
travisto

Chłodzenie do 100zł pod LGA 1050

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie polecacie chłodzenie do zwykłego i5 4690 (bez k) za maksymalną kwotę 100zł? Ważne, żebym mógł na nim zamontować własny wentylator 120mmx120mm.

Edytowane przez travisto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe? SilentiumPC Fera 3 120mm Swój wentylator możesz zamontować jako dodatkowy, po drugiej stronie, lub po prostu zamienić obecny.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fera 3,jak kolega wyżej napisał. Ma możliwość instalacji nawet dwóch wentylatorów

Edytowane przez Born

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Faktycznie fajne chłodzonko, bo bez problemów zmieszczą się nawet moje ramy cruciale ballistix z wysokimi radiatorami :thumbup:

Edytowane przez travisto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tez iść w używki i kupić coś lepszego. (choć fera jest całkiem dobrym chłodnikiem, u mnie z ryzenem 2600 po OC sprawdza się świetnie)

 

Mój link

Mój link

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fortis z tego ogłoszenia drogi , ja za 80zl ledwo sprzedałem boxa z dokupiona zapinka am4. Z nowych gelid phantom całkiem ciekawym i wydajnym chłodzeniem jest . Nowy około 140zl jak masz allegro smart to wysyłką free. Odpuscisz sobie jedno wyjście na pizzę i masz coś ciekawego, z wszystkimi zapinkami , więc kiedyś będziesz chciał modernizowac pc to nie będziesz się martwił, że brakuje jakiegoś elementu montażowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zablokowanego i5 nawet Spartan wystarczy, ale Fera 3 to dobre wyjście :thumbup:. Nic mocniejszego nie potrzebujesz, nie ma co przesadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tylko jak ma dac za nowa fere3 100zl to przy dolozeniu 34zl z smart allegro ma zdecydowanie wydajniejsze chłodzenie na lata . Za pół roku /rok zapadnie decyzja o modernizacji pc i może się okazać że ta fera nie wystarcza, i będzie kupował drugi raz . Jak to się mówi, oszczędny 2x traci. Ja jestem takim użytkownikiem że też staram się gdzies przyciac koszta , ale biorę rozważnie patrząc cena/wydajność. Nie oszukujmy się 40zl różnicy to nie majątek, a zakup będzie na lata .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez z perspektywy czasu żałuje trochę ze nie wziąłem wydajniejszego i niewiele droższego Fortisa. Nie dla tego ze fera nie wyrabia, bo wyrabia bez problemów, ale fortis niewiele droższy, byłoby jeszcze chłodniej i nie wiem jak fera będzie się zachowywać, jak mi się zachce zmienić procka na 8-12 rdzeni. :E w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz tez iść w używki i kupić coś lepszego.

 

Suszarka, choć wydajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...