Skocz do zawartości
mystic868

Playstation TV - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - zastanawiam się nad zakupem używki PS TV do gier z Vity (np. Persona 4 golden). Czy obecnie warto decydować się na taki zakup? (konsola+ karta pamięci)?

Jakie macie doświadczenia z tym sprzętem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto. To bardzo fajna zabawka. Pytanie tylko ile chcesz na to wydać. Kiedyś to można było kupić nówki sztuki w sklepach za grosze dosłownie. Jak z półek zniknęło całkowocie, to Janusze wołają teraz chore sumy za ten kawałek plastiku na głupim Allegro. Kwestia by to znaleźć w rozsądnych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakres cenowy to 200-500 zł (widziałem kilka nówek na allegroszu za 599 zł). Myślałem kupic używkę do 350 zł.

Zastanawiałem się nad kartami z grami od Vity, ale bardziej opłaca się chyba kupić kartę 8GB na 1,2,3 gry i pobierać wersje cyfrowe.

Edytowane przez mystic868

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę sprzedaż używkę (lekko porysowana obudowa) z kablem zasilającym w cenie 200 zł + przesyłka.

 

Aukcję mogę wystawić na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co z gier Cię interesuje, ja osobiście PS TV używam głównie do gier... z PSP, z Vity ograłem na tym wyłącznie wspomnianą Personę 4 Golden, w Uncharted: Złota Otchłań musiałem grać już na Vicie, bo PS TV go nie obsługuje, jak i innych gier wymagających sterowania ruchowego, touchpada czy klikania w ekran (nie, żyskop i touchpad z DS4 na nic się tu nie zdają). Sam sprzęcik spoko, po prostu stacjonarna Vita bez niektórych gier, kwestia wyłącznie tego czy będziesz miał w co grać. Ceny faktycznie wywindowały, ja kilka lat temu cały zestaw (karta bodajże 16 GB + konsola) kupowałem za około 250 zł.

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ograć kilka jrpg zwłaszcza Personę 4 golden :)

(Wiem, że brak ekranu dotykowego ogranicza dostęp do niektórych tytułów, ale sporo nadal można przejść).

 

@szczablik - możesz podesłać zdjęcia sprzętu? Czy posiada kabel hdmi i kartę pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna cena za Playstation TV to 150 zł, ale ostatnio cena poszła do góry. Trafiają się okazje poniżej 100 zł, ale śledziłem ceny z pół roku temu.

Sam kupiłem za ~50 zł, ale sprzedałem, bo wolę grać na vicie. Jak coś mogę sprzedać kartę 4GB, bo do drugiej vity nie potrzebuję już ;) .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celuję w kartę 8GB (Persona 4 Golden zajmuje ponad 3 GB, a z tego co wiem przy włożeniu karty pamięci, wyłącza się pamięć wbudowana w konsolkę). Ceny tych urządzeń wahają się od 200 zł do 600 zł, przy czym te za 200 zł wyglądają jakby je ktoś potraktował nożem/butem/dopisz co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyknę dzisiaj popołudniu parę fotek i podeślę Ci linka. Nożem nie była traktowana, ani butem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...