Skocz do zawartości
Frytejr0

Wlam na konto rockstar, przejęcie, jak odzyskać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

JAK w tytule, wczoraj nie mogłem odpalic gry podczas aktualizacji, a dziś dostałem mejla od rockstar że moje ko to Gmail zostało zmienione na jakieś tam inne... I jeśli tego nie robił to żebym się skontaktował z pomocą.

 

Ale jak to zrobić, jak żeby wysłać wiadomość do supportu to muszę się zalogować.....? Mam stworzyć inne konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie wchodzę i na końcu jest zaloguj się by wsyalc zgłoszenie... Stworzyłem jakieś inne konto i wrzuciłem im screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem testowy ticket nie będąc w ogóle zalogowanym na stronie. Na pewno dobrze wchodziłeś? Rockstar Social Club --> Nie mogę się zalogować --> Włamanie na konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez kiedyś konto podwędzili. Pewnego dnia wchodze na maila a tu informacje o jakichś dziwnych zmianach na koncie wykonanych przez jakiegoś ruska. Mi sie udało zalogować na konto social bo mialem FB powiązane. Przedstawiłem dowód zakupu i na drugi dzień konto było znów moje.

 

Swoją drogą sam sprawdzę czy z moim kontem wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie był to przypadkiem mail dla podpuchy, abyś wszedł na link, podał login i hasło... Daj screena tego maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra można ukraść konto na Steam tyko jak.Kuzynowi ukradli konto na Steam ale grał często w CS.Przecież taki złodziej nie zna loginu i hasła :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach to nikt nie jest bezpieczny.Jak mówiłem wcześniej kuzynowi ukradli konto steam i teraz już wiem jaką metodą złodzieje się posługują by kraść konta.

 

Witam.

 

JAK w tytule, wczoraj nie mogłem odpalic gry podczas aktualizacji, a dziś dostałem mejla od rockstar że moje ko to Gmail zostało zmienione na jakieś tam inne... I jeśli tego nie robił to żebym się skontaktował z pomocą.

 

Ale jak to zrobić, jak żeby wysłać wiadomość do supportu to muszę się zalogować.....? Mam stworzyć inne konto?

 

Masz jakieś przypuszczenia jak stałeś się ofiarą kradzieży swojego konta rockstar?

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, sprawa załatwiona. Odzyskałem wszystko. Napisałem z innego konta, dałem scren mejla że mi podwedzili konto, musiałem im potwierdzić że ja to ja, - nowe konto stworzyłem na moim mejlu który podwedzili, więc było łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mateusz2PL napisał:

https://zapodaj.net/05a6585421d98.jpg.html Skradziono mi konto. Nie wiem jak ,ale hasło miałem solidne. Jak to się stało. Jak włączyć dodatkowe zabezpieczenie?

Przypadkiem RSL nje ma weryfikacji dwu etapowej? Najlepiej podać numer telefonu, niż kod z maila. 

Ktoś tam wyżej napisał że bez problemu odzyskał konto, więc uderzaj do supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mateusz2PL napisał:

Napisalem po polsku ,ale wciaz nie odpisali. Odpisują po polsku czy po angielsku napisać?

Wsumie to nie mam pojęcia, ale po angielsku pewnie nie zaszkodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...