Forum PCLab.pl: Forum zostało zhakowane? - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Forum zostało zhakowane? Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• No One
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 10:38

Ciekawe czy tym razem pomyśleli Dodaj obrazek

Panowie Kupujcie tego oto

HP Pavilion Power i5-8300

EDIT:

Nie, jednak nie pomyśleli Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez PrimoGhost dnia: 12 Wrzesień 2019 - 10:40

#22 Użytkownik jest niedostępny   Stefan999 

• Don't Panic!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 11:37

Nie pomyśleli i to była druga rzecz, którą sprawdziłem. Jeśli ktoś myśli, że to sposób na ukrócenie Reflinków, to się myli. Tu chodzi o kasę. Szkoda, że nikogo nie ostrzegli. Ja mam w sygnaturce moje ID, więc jak ktoś kupuje to wie od kogo.

#23 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 11:51

Zobacz postMitycznyJeż, o 12 Wrzesień 2019 - 10:04, napisał(a):

Ktoś tam u góry naprawdę ma mentalność z zeszłego stulecia i nie widzi, że unikanie transparentności dzisiaj nie jest żadnym wyjściem, i że to wizerunkowy strzał w kolano. A zrobienie tematu albo posta gdziekolwiek z odpowiednią informacją zawczasu pewnie traktuje jako formę zniżania się.

No ale eeeee przynajmniej jest konsekwentnie w tym aspekcie.

Oj, myślę, że ktoś tam u góry ma w ogóle wyśfiergolone na wizerunek. Liczy się desperacja w wyrwaniu paru groszy, ruch słupka w górę i tyle. Byle do następnego performance review, pyk premia albo chociaż posmyranie przez kerownyka za uszkem!
Przyzwyczajmy się, że jesteśmy ot takim generatorem ruchu na łączach z napędem ludzkim.

No, ale przynajmniej rzeczywiście tym razem jest jednak wątek trochę pozytywny: wszystko będzie rżnięte w ten sam sposób i nie będzie już sytuacji, że spamerzy reflinkowi wciskają nie to, co pytający o sprzęt chce, tylko to, od czego mają prowizyjkę :)

Ten post był edytowany przez jagular dnia: 12 Wrzesień 2019 - 11:52

#24 Użytkownik jest niedostępny   Lance8 

• All Lies Lead To The Truth
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 12:12

No mam mieszane uczucia, z jednej strony w końcu ktoś się wziął za spamerów wciskających notorycznie crap z jednokanałową pamięcią na integrze i dziadowskie lenovo, ale z drugiej strony metoda jakby Janusza biznesu, hmm...

Zobacz postTrepcia, o 12 Wrzesień 2019 - 10:26, napisał(a):

Lamerskie pytanie - co to daje ten partnerId?

Umieszczający linki dostaje prowizję, jeśli ktoś kliknie w zamieszczonego linka i z niego kupi towar.

#25 Użytkownik jest niedostępny   Bono[UG] 

• Wiecznie niewyspany...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 13:11

Wątpię, żeby ktokolwiek podejmujący decyzję, brał pod uwagę spamerów. Tu chodzi tylko i wyłącznie o kilka groszy więcej.

#26 Użytkownik jest niedostępny   Lance8 

• All Lies Lead To The Truth
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 14:43

To jasne, ale skutek uboczny wychodzi na plus. Tylko metoda kontrowersyjna.

#27 Użytkownik jest niedostępny   Deniryer 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 14:55

Zobacz postLance8, o 12 Wrzesień 2019 - 11:12, napisał(a):

No mam mieszane uczucia, z jednej strony w końcu ktoś się wziął za spamerów wciskających notorycznie crap z jednokanałową pamięcią na integrze i dziadowskie lenovo, ale z drugiej strony metoda jakby Janusza biznesu, hmm...

Umieszczający linki dostaje prowizję, jeśli ktoś kliknie w zamieszczonego linka i z niego kupi towar.

To mogliby ukrócić gdyby zestawienia PC i laptopów pojawiały się regularnie z ich reflinkami, ale to się nie dzieje (chociaż patrząc na ostatnie aktualizacje zestawów to może i dobrze...), za to mamy każdą darmową grę Epica na głównej, masę błędów w tekstach oraz brak możliwości ich reportowania, oczoj*bny biały layout, który nie urywa.

Na forum przynajmniej dostajesz jakieś realne rekomendacje, a to że ktoś dostanie z tego parę groszy to mi to dynda.

Na zagranicznych stronach to samo, mnóstwo reklam i reflinków, nieprzemyślane mobilne wersje stron, a artykuły czyli najważniejsze na stronie z wiadomościami i aktualnościami leżą.

OCUK kilka lat(?) temu też dało popis, żeby mieć darmową wysyłkę musisz nabić X postów na forum - więcej klików i wyświetleń oraz fałszywy ruch na forum = lepsze pozycjonowanie, nabijanie wyłączyli w off-topie, no to rozpoczął się masowy spam na innych działach...

Ja na PCLabie na mobilnych urządzeniach mam adblocka włączonego nie dlatego, że walić ich niech nie zarabiają, a dlatego, że strona się rozjeżdża a ostatnia reklama jaką miałem to wizy do kanady, które wyglądały podejrzanie...

#28 Użytkownik jest niedostępny   DisconnecT 

• Trolling master race :E
  • PipPipPipPipPip

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 19:44

Zobacz postBono[UG], o 12 Wrzesień 2019 - 14:11, napisał(a):

Wątpię, żeby ktokolwiek podejmujący decyzję, brał pod uwagę spamerów. Tu chodzi tylko i wyłącznie o kilka groszy więcej.

No właśnie, gdyby lab ogołocił spamerów z ich oręża, to jeszcze więcej grosików by wpadło :thumbup:

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2