Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy link do Xkom to reflink, który ma to samo ID. Nawet san Xkom.pl ma dopisany reflink.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostalo. Od teraz tak bedzie po prostu, partnerid jest pclabowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
esor-amd-ryzen-amd-ryzen-7-3700x.html?partnerid=100754349&sm12=NDE=&ts=1568190120&token=bdcafde3aff5af2bf11b2d46cc8d6bff&0=91
Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostalo. Od teraz tak bedzie po prostu, partnerid jest pclabowy.

 

Zbieracie na update forum? 8:E

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieracie na update forum? 8:E

 

Nie, na wyprowadzenie strony glownej z wersji beta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na wyprowadzenie strony glownej z wersji beta :E

To trochę potrwa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie się działo z linkami, w których partnerid umieszczają użytkownicy forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jagular, jeżeli skrypt podmieni id-użytkownika na id-pclaba to ja wysiadam :rotfl:

(nie, nie zrobią tego... chyba ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez juz robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w końcu będzie spokój z "biznesmenami" z podforum Komputery przenośne. :luxhello:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: Ale będzie płacz reflinkerów jak się połapią co jest grane.

Płacz za 3... 2... 1... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie koniec spamu w dziale z laptopami!

Swoją drogą dobre zagranie taktyczne. Niech użyszkodniki naśmiecą postami, a potem cyk i wszystkie umieszczone przez nich linki podmienione.

Może i racja ze spamem w laptopach ale ogólnie jest to zwykłe sk :mad2: ze strony Laba.

Najpierw wycięli linki do morele, teraz doklejają lub podmieniają partnerid x-koma, co będzie następnie cichcem wprowadzone? Jak dali linki w tekście, to wszystko było widać i zrobiła się gównoburza. Teraz zrobili praktycznie to samo ale po cichutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='12 Wrzesień 2019 - 09:14' timestamp='1568272479' post='15627362']

Może i racja ze spamem w laptopach ale ogólnie jest to zwykłe sk :mad2: ze strony Laba.

Najpierw wycięli linki do morele, teraz doklejają lub podmieniają partnerid x-koma, co będzie następnie cichcem wprowadzone? Jak dali linki w tekście, to wszystko było widać i zrobiła się gównoburza. Teraz zrobili praktycznie to samo ale po cichutku.

Ktoś tam u góry naprawdę ma mentalność z zeszłego stulecia i nie widzi, że unikanie transparentności dzisiaj nie jest żadnym wyjściem, i że to wizerunkowy strzał w kolano. A zrobienie tematu albo posta gdziekolwiek z odpowiednią informacją zawczasu pewnie traktuje jako formę zniżania się.

 

No ale eeeee przynajmniej jest konsekwentnie w tym aspekcie.

Edytowane przez MitycznyJeż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyśleli i to była druga rzecz, którą sprawdziłem. Jeśli ktoś myśli, że to sposób na ukrócenie Reflinków, to się myli. Tu chodzi o kasę. Szkoda, że nikogo nie ostrzegli. Ja mam w sygnaturce moje ID, więc jak ktoś kupuje to wie od kogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam u góry naprawdę ma mentalność z zeszłego stulecia i nie widzi, że unikanie transparentności dzisiaj nie jest żadnym wyjściem, i że to wizerunkowy strzał w kolano. A zrobienie tematu albo posta gdziekolwiek z odpowiednią informacją zawczasu pewnie traktuje jako formę zniżania się.

 

No ale eeeee przynajmniej jest konsekwentnie w tym aspekcie.

Oj, myślę, że ktoś tam u góry ma w ogóle wyśfiergolone na wizerunek. Liczy się desperacja w wyrwaniu paru groszy, ruch słupka w górę i tyle. Byle do następnego performance review, pyk premia albo chociaż posmyranie przez kerownyka za uszkem!

Przyzwyczajmy się, że jesteśmy ot takim generatorem ruchu na łączach z napędem ludzkim.

 

No, ale przynajmniej rzeczywiście tym razem jest jednak wątek trochę pozytywny: wszystko będzie rżnięte w ten sam sposób i nie będzie już sytuacji, że spamerzy reflinkowi wciskają nie to, co pytający o sprzęt chce, tylko to, od czego mają prowizyjkę :)

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam mieszane uczucia, z jednej strony w końcu ktoś się wziął za spamerów wciskających notorycznie crap z jednokanałową pamięcią na integrze i dziadowskie lenovo, ale z drugiej strony metoda jakby Janusza biznesu, hmm...

 

 

Lamerskie pytanie - co to daje ten partnerId?

 

Umieszczający linki dostaje prowizję, jeśli ktoś kliknie w zamieszczonego linka i z niego kupi towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby ktokolwiek podejmujący decyzję, brał pod uwagę spamerów. Tu chodzi tylko i wyłącznie o kilka groszy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jasne, ale skutek uboczny wychodzi na plus. Tylko metoda kontrowersyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam mieszane uczucia, z jednej strony w końcu ktoś się wziął za spamerów wciskających notorycznie crap z jednokanałową pamięcią na integrze i dziadowskie lenovo, ale z drugiej strony metoda jakby Janusza biznesu, hmm...

 

 

 

 

Umieszczający linki dostaje prowizję, jeśli ktoś kliknie w zamieszczonego linka i z niego kupi towar.

To mogliby ukrócić gdyby zestawienia PC i laptopów pojawiały się regularnie z ich reflinkami, ale to się nie dzieje (chociaż patrząc na ostatnie aktualizacje zestawów to może i dobrze...), za to mamy każdą darmową grę Epica na głównej, masę błędów w tekstach oraz brak możliwości ich reportowania, oczoj*bny biały layout, który nie urywa.

 

Na forum przynajmniej dostajesz jakieś realne rekomendacje, a to że ktoś dostanie z tego parę groszy to mi to dynda.

 

Na zagranicznych stronach to samo, mnóstwo reklam i reflinków, nieprzemyślane mobilne wersje stron, a artykuły czyli najważniejsze na stronie z wiadomościami i aktualnościami leżą.

 

OCUK kilka lat(?) temu też dało popis, żeby mieć darmową wysyłkę musisz nabić X postów na forum - więcej klików i wyświetleń oraz fałszywy ruch na forum = lepsze pozycjonowanie, nabijanie wyłączyli w off-topie, no to rozpoczął się masowy spam na innych działach...

 

Ja na PCLabie na mobilnych urządzeniach mam adblocka włączonego nie dlatego, że walić ich niech nie zarabiają, a dlatego, że strona się rozjeżdża a ostatnia reklama jaką miałem to wizy do kanady, które wyglądały podejrzanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='12 Wrzesień 2019 - 14:11' timestamp='1568290295' post='15627746']

Wątpię, żeby ktokolwiek podejmujący decyzję, brał pod uwagę spamerów. Tu chodzi tylko i wyłącznie o kilka groszy więcej.

 

No właśnie, gdyby lab ogołocił spamerów z ich oręża, to jeszcze więcej grosików by wpadło :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...