Skocz do zawartości
Frigus1

PC do gier 4000zł/5000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Chcę kupić PC głównie do gier (AAA/FPS/MMO)

Moja aktualna konfiguracja : Windows 7 x64, HDD 500gb(chcę 2TB), SSD 250GB Samsung 860 EVO(system), Zasilacz Chieftec A135 APS 500S, Płyta Asus P8 Z68-V/Gen3, i5 2500k(tak :P ), Karta graficzna GTX 1050Ti, 4x2GB RAM(jakieś Goodramy) obudowa nie warta pozostawienia przy życiu.

Monitor 1920x1080 60HZ i nie chcę go wymieniać na nowy dopóki działa.

Jeżeli któryś element z w/w listy się przyda to proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSD i HDD mozna zostawić.

GPU/RAM/HDD/CASE - 2842zł + CPU/MOBO/PSU/COOLER - 1846zł, razem 4688zł

Masz tu zestaw na długie lata przy obecnym monitorze

Ryzen 3600, b450 gaming plus max, gigabyte rx 5700 xt gaming, 2x8gb ram 3000mhz CL15 które ładnie się podkręcają, focus 550w, sg1 tg rgb, 2gb hdd, fortis 3\

Mankament musisz skołować win10.

Edytowane przez poof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mankament musisz skołować win10.

 

Dlaczego, możesz wyjaśnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod win7 nie ma sterowników do mobasa od bodajże 1 gen ryzenów i 8 gen intelów. Ba nawet miałbyś problem by zainstalować win7 bez wcześniejszej instalacji sterowników usb 3.0, no i w zestawie który podałem nie ma miejsca na napęd dvd -> jedynie zewnętrzny. Więc ściągnij sobie win10 i nagraj botowalnego pena. Nie trzeba go aktywować by działał normalnie, ustacisz tylko możliwość małej personalizacji a zaoszczędzisz 500zł na kluczu. Ewentualnie kupić jakiegoś refurbisha z allegro z fakturą za 20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod win7 nie ma sterowników do mobasa od bodajże 1 gen ryzenów i 8 gen intelów. Ba nawet miałbyś problem by zainstalować win7 bez wcześniejszej instalacji sterowników usb 3.0, no i w zestawie który podałem nie ma miejsca na napęd dvd -> jedynie zewnętrzny. Więc ściągnij sobie win10 i nagraj botowalnego pena. Nie trzeba go aktywować by działał normalnie, ustacisz tylko możliwość małej personalizacji a zaoszczędzisz 500zł na kluczu. Ewentualnie kupić jakiegoś refurbisha z allegro z fakturą za 20zł

Brak wsparcia dla win7 to dla mnie szok :o no cóż, trzeba iść z duchem czasu.

Dziękuję pięknie bo bym pewnie "na chama" chciał tą siódemkę zainstalować(mam napęd i płytę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego polecacie taki szrot jak gigabyte do tego rx 5700 xt? Testów nie widzieliscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego polecacie taki szrot jak gigabyte do tego rx 5700 xt? Testów nie widzieliscie?

 

A więc Red Devil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...