Forum PCLab.pl: Procesor, płyta, ram, sdd, cpu cooler - do 3-4 tyś - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Procesor, płyta, ram, sdd, cpu cooler - do 3-4 tyś Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   mac89 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 20:55

Witam, serdecznie !

Czas na zmianę zestawu, i2500k , asus evo p8p67, SilentiumPC Vero M1 600W, 10 gb ram kingston, Asus strix 1070 gtx 8 gb, Fera 2, hdd WD Blue 1tb. Zestaw świetny jak na moje wymagania, ale jest okazja aby zrobić upgarde na parę lat, więc wiadomo :) .

Zostaje tak :
- Zasilacz - SilentiumPC Vero M1 600W
- Asus strix 1070 gtx 8 gb
- HDD - WD Blue 1tb

Potrzebuję CPU - tylko INTEL ( K może się przyda na przyszłość ) , płyta główna, zawsze miałem Asusa płyty i nigdy żadnego problemu więc , Asus :) ( jak się da :) ) , ram kompletnie się nie znam ale 16 gb by się przydało, SDD na system, chłodzenie procesora tylko powietrze .

Komputer do ogólnego korzystania plus wiadomo od czasu do czasu gry , mojego i2500k mam podkręconego do 4,1 ghz temp. w stresie w lecie max to 58 stopni, na przodzie 3 wtłaczające i i 3 wyciągające ciepłe powietrze , z cyrkulacja powietrza akurat sobie tu poradzę :) . Chciałbym aby procesor za bardzo się nie grzał więc chciałbym no nie wiem Nocute bądź Dark Pro 4 ? wizualnie kolorystyka w środku mnie nie interesuje :)

Kiedyś siedziałem w temacie ale wszystko tak poszło do przodu , że czas poprosić o mała pomoc :)

#2 Użytkownik jest niedostępny   poof 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 11 Wrzesień 2019 - 22:25

Skoro tylko intel to:
Zestaw - 3764zł
i7 9700k, gaming x spokojnie wystarczający na OC tej i7, 2x8gb ramu o taktowaniu 3000mhz i CL15 o sporym potencjale OC, przyzwoity ssd na m.2 512gb, topowe chłodzenie oraz bardzo przewiewna obudowa (akurat na proline zrąbali jej zdjęcia poprzez rozciągnięcie)

Strona 1 z 1