Forum PCLab.pl: Logitech G213 zdublowane rejestrowanie znaków - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Logitech G213 zdublowane rejestrowanie znaków

#1 Użytkownik jest niedostępny   bl00keRs 

• don_dolarson
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Wrzesień 2019 - 01:39

Problem jest taki, że podczas naciskania klawisza B oraz G (obecnie) naciskają się one podwójnie tak jakby rejestrowało naciskanie oraz puszczanie klawisza, lecz nie za każdym razem tak się dzieje. Jeszcze kilka tygodni temu tylko klawisz B wpisywał się podwójnie po jednokrotnym jego naciśnięciu ale bardzo sporadycznie tak się działo i to olewałem, gdyż myślałem, że to kwestia przyzwyczajenia ponieważ przeszedłem na kompa po 6 latach pracy na laptopie i jej nisko profilowymi klawiszami ale teraz zauważam, że coraz częściej mi się to przytrafia a w dodatku doszedł klawisz G i z nim też tak zaczyna się dziać. Sprawdziłem sprawę i to raczej nie moje nawyki stukania w klawisze. Klawiatura w środku pod klawiszami czyściutka. Bawiłem się suwakami w ustawieniach klawiatury z panelu sterowania i nie mają na to żadnego wpływu, zresztą tylko i wyłącznie z tymi dwoma przyciskami mam taki problem, na żadnym innym jeszcze mi się nic takiego nie przytrafiło ale podejrzewam, że to kwestia czasu.

Spotkał się ktoś z czymś podobnym na tej lub innej klawiaturze i zna możliwą tego przyczynę? Klawiatura była używana zaledwie pół roku, dzień w dzień po kilka godzin pisania referatów.

Ten post był edytowany przez bl00keRs dnia: 12 Wrzesień 2019 - 01:40

Strona 1 z 1