Skocz do zawartości
don_dolarson

Logitech G213 zdublowane rejestrowanie znaków

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki, że podczas naciskania klawisza B oraz G (obecnie) naciskają się one podwójnie tak jakby rejestrowało naciskanie oraz puszczanie klawisza, lecz nie za każdym razem tak się dzieje. Jeszcze kilka tygodni temu tylko klawisz B wpisywał się podwójnie po jednokrotnym jego naciśnięciu ale bardzo sporadycznie tak się działo i to olewałem, gdyż myślałem, że to kwestia przyzwyczajenia ponieważ przeszedłem na kompa po 6 latach pracy na laptopie i jej nisko profilowymi klawiszami ale teraz zauważam, że coraz częściej mi się to przytrafia a w dodatku doszedł klawisz G i z nim też tak zaczyna się dziać. Sprawdziłem sprawę i to raczej nie moje nawyki stukania w klawisze. Klawiatura w środku pod klawiszami czyściutka. Bawiłem się suwakami w ustawieniach klawiatury z panelu sterowania i nie mają na to żadnego wpływu, zresztą tylko i wyłącznie z tymi dwoma przyciskami mam taki problem, na żadnym innym jeszcze mi się nic takiego nie przytrafiło ale podejrzewam, że to kwestia czasu.

 

Spotkał się ktoś z czymś podobnym na tej lub innej klawiaturze i zna możliwą tego przyczynę? Klawiatura była używana zaledwie pół roku, dzień w dzień po kilka godzin pisania referatów.

Edytowane przez bl00keRs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...