Skocz do zawartości
TheHunter

Laptop za około 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję laptopa, który posłuży mi na studiach.

Laptop do codziennego przeglądania internetu, filmy itp a także od czasu do czasu gry np Cs.

Interesują mnie takie specyfikację jak: i5, nVidia 1050, dysk ssd, system win 10.

Proszę o pomoc wyborze marki laptopa. Myślałem o hp pavilion power, Lenovo legion, może ideapad.

Cena ok 3000

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciężko o coś sensownego do 3k z systemem i SSD. Nieco powyżej tej kwoty masz np.:

ASUS TUF Gaming FX505 R5-3550H/8GB/512/Win10 za 3199zł

Spełnia Twoje wymagania, a dodatkowo posiada 120Hz matową matrycę i pojemny 512GB dysk SSD. Z czasem można tu dołożyć jeszcze jeden dysk na SATA i rozbudować pamięć ram do 16GB.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro studia to jest szansa że dostaniesz system z uczelni - wtedy mógłbyś sporo zaoszczędzić.

Piszesz też o graniu w CS:GO - zdecydowanie warto pójść wtedy w matrycę 120 Hz, zupełnie inna jakość gry przy takiej matrycy (która swoją drogą jest IPSem):

 

ASUS TUF Gaming FX505DY R5-3550H/16GB/256 - 2999 zł

Propozycja z Ryzenem + RX560X która zapewni identyczną wydajność jak i5-8300H z GTX 1050. Jest już 16 GB RAM w Dual Channel - bardzo istotne w grach, szczególnie w CS:GO.

 

ASUS TUF Gaming FX505 R5-3550H/8GB/512 - 3199 zł

Tutaj propozycja z GTX 1650 - wydajność nieco wyższa od GTX 1050 TI także moim zdaniem warto. Jest też oczywiście matryca IPS 120 HZ. 8GB RAM z wolnym slotem do rozbudowy.

Jest tutaj duży, 512 GB dysk SSD nvme

 

Legion oczywiście też jest bardzo dobrym laptopem ale tutaj masz matrycę 120 HZ co szczerze polecam. Odradzam natomiast Ideapada

Edytowane przez manuelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...