Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jeżeli będziesz grał w gry w rozdzielczości 4k. Jeżeli będziesz grać w fullHD, to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Takie rzeczy to tylko mikrofirmach. Zapytaj ludzi ile np w budżetówce wtedy zarabiali, czy na przysłowiowej kasie w biedronce, i nie w Warszawie Nie mówię, że minimalną, ale takie 1000-1200 to była norma. Tutaj np rozporządzenie z 2007 r. o pensjach nauczycieli: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2007-56-372,17338922.html Jak widać, pensje od 748 do 2195 brutto. Mojemu koledze po prawie i zrobieniu aplikacji radcy (w sumie 8 lat chyba),  w 2008 proponowano w kancelarii 850 zł netto 😂 I nie, nikt nie dokładał pod stołem. Tutaj artykuł z 2007 roku o Cersanicie: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/poszlo-o-podwyzke/ar/8276584 na 1000 zł netto ludzie musieli robić nadgodziny, chcieli 1300 - wylecieli z pracy... Możemy też zamiast minimalnej popatrzeć na średnią, wtedy to było ok 2700, dziś 7800 brutto.
    • U mnie jest, sporo też u ludków z reddita widziałem. Jeżeli często włazisz do biosu, zapisujesz i retrenujesz, to wiadomo, że taka procedura się nie odpali. U mnie się zaczęło jak już wszystko sobie dokładnie ustawiłem i przestałem włazić do uefi. Z miesiąc minął +-, odpalam kompa, wentyle działają a tu ciemno. Myślę se - kurła, niestabilny ram może. Ale że czytałem wcześniej nieco o tym okresowym retreningu, zostawiłem na kilka minut i normalnie winda się odpaliła. To jest takie zabezpieczenie, żeby co jakiś czas ram się sprawdzał czy aby oki jest.
    • Dalej to jest średnia pomiędzy wyświetlaniem poszczególnych klatek. Jeśli czasy pomiędzy poszczególnymi klatkami będą trochę barzdziej  nieregularne to może się gubić. g-sync kompensuje to w kwestii płynności, ale matryca będzie się gubić i migotać. Wyłącz G-sync ustaw stałe 100, 120 czy tam ile chcesz i powinno być znacznie lepiej w grze która ma problemy z miganiem i wahaniami frametime.  
    • Nie wiem jak gigabyte, bo nie używam go na co dzień, ale mój asus tego nie ma. Jak jakoś w lutym wrzuciłem bios i ustawiłem wszystko, tak do dziś startuje zawsze szybko.
    • W sumie zostały mi 2 odcinki bo oglądam powoli ale ten ghul to badass, co kłóci się zupełnie z tym jaki był jako człowiek. No nie wiem liczyłem, że coś tam kliknie z nim a ten bydlak jest totalnie bezwzględny. Fajnie, sam mam ochotę wbić mu szpadel w czerep.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...