Skocz do zawartości
VAMET

Wybory parlamentarne 2019 - 13.10.2019

Wybory parlamentarne 2019  

256 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w wyborach parlamentarnych 13.10.2019?

    • 1. KW Polskie Stronnictwo Ludowe
      7
    • 2. KW Prawo i Sprawiedliwość
      40
    • 3. KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
      38
    • 4. KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
      71
    • 5. KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
      47
    • 6 .KW Prawica
      0
    • 7. KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
      2
    • 8. KWW Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy
      1
    • 9. KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca
      4
    • 10. Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      24
    • 11. Nie pójdę zagłosować!
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Imperator karakan zawiedziony myślał że będzie polskim Erdoganem albo Putinem, a tu smutna rzeczywistość nie wszyscy Polacy się nabrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tylko szacowany margines błędu w ankiecie

Jaki szacowany? Masz wyraźnie napisane:

Średni margines dokładności badania wynosi dwa punkty procentowe.

 

Więc exitpoll dla wyborów w poprzednich latach średnio mylił się o 2% może być mniej lub więcej bo to średnia ale to nie jest szacowany błąd dla tej jednej ankiety w tym roku tylko średni błąd dla ankiet z poprzednich lat

Edytowane przez overcloked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irulax

Bardzo prawdopodobne,że Grzesiek poleci ze stołka,nawet teraz

 

Niby dlaczego? Ponoć twierdził, że taki wynik wyborów jest sukcesem w tej nierównej walce. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki szacowany? Masz wyraźnie napisane:

 

 

Więc exitpoll dla wyborów w poprzednich latach średnio mylił się o 2% może być mniej lub więcej bo to średnia ale to nie jest szacowany błąd dla tej jednej ankiety w tym roku tylko średni błąd dla ankiet z poprzednich lat

No właśnie jest to średnia dokładność szacowana na podstawie wielu innych tego typu ankiet. To, że śrendia wynosi dla ogółu tego typu badań 2% nie musi znaczyć, że w przypadku tych konkretnych wyborów będzie margines dokładności na poziomie 2%. Może być 5%, a może być 1%. Ale ja obstawiam, że w tych wyborach błąd będzie większy niż średnia. Niedługo się okaże jak podliczą głosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irulax

Niewiele więcej. Tu chodzi o przekupywanie wyborców. Nasz naród jest bardzo niedojrzały, każdy myśli tylko o sobie, a i to w dodatku obejmuje tylko teraźniejszość. Wybieganie 5-10 lat w przód przerasta większość prostych umysłów.

 

Dziwisz się? Skoro co kilka lat robią skok na naszą kasę. Ile ludzie potracili chociażby przez działania Balcerowicza, inflację itp. Dziś coś planujesz, a za kilka lat jest wywrócone do góry kołami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe czy na początku 2020 roku Grzesiu w końcu poleci ze stołka szefa PO. Nie mogę na niego patrzeć, gorszego lidera oni chyba nigdy nie mieli. A mówi się, że Zdrojewski ma spore szanse.

Najdłużej "klej stołka" trzyma chyba do stycznia 2020 bo wtedy mają wybory na szefa i Grzesiu leci na 99,99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem na wyborach, ale co wy wszyscy sie uczepliliscie sie tego kaczora? Daje 500 plus bo załatał dziury w polskim budzecie, dla przykladu jak zaczeli łatać luki w podatkach za paliwa płynne gaz itd, to firma w moim miescie dostąła 10 milionów kary za przekręty za czasów poprzedników. Więc o co wam chodzi? A ile jest takich firm ? Drugi temat, gdzie ludzie krytykują pis wszędzie pada 1 argument; 500 plus, polaku oni ci zaabrali zeby ci oddać. A jak bylo za czasow porzednikow? Zabierali i nawet nie oddawali :) Więc koniec koncow jesteśmy mniej "dymani" . Gdyby nie pis, po naszych ulicach ,tak samo jak w niemczech i francji itd. itd. chodzili by nie proszeni goście, którzy wysadzaliby w powietrze wasze dzieci i kobiety. Dla mnie pis jest najlepszym wyborem z całego złego. Moja mama dostanie emeryture za wychowanie 5 dzieci, w tym 4 skończyła studia ,a 5 ma własną firme. I chociaż nikt nie liże du** Pani Merkel ;] Jestem dumny ze jestem polakiem, "zaden madaafaka nie podskoczy do polaka" !

Edytowane przez maxwell94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem na wyborach, ale co wy wszyscy sie uczepliliscie sie tego kaczora? Daje 500 plus bo załatał dziury w polskim budzecie, dla przykladu jak zaczeli łatać luki w podatkach za paliwa płynne gaz itd, to firma w moim miescie dostąła 10 milionów kary za przekręty za czasów poprzedników. Więc o co wam chodzi? A ile jest takich firm ? Drugi temat, gdzie ludzie krytykują pis wszędzie pada 1 argument; 500 plus, polaku oni ci zaabrali zeby ci oddać. A jak bylo za czasow porzednikow? Zabierali i nawet nie oddawali :) Więc koniec koncow jesteśmy mniej "dymani" . Gdyby nie pis, po naszych ulicach ,tak samo jak w niemczech i francji itd. itd. chodzili by nie proszeni goście, którzy wysadzaliby w powietrze wasze dzieci i kobiety. Dla mnie pis jest najlepszym wyborem z całego złego. Moja mama dostanie emeryture za wychowanie 5 dzieci, w tym 4 skończyła studia ,a 5 ma własną firme.

PiS przyjął 16k imigrantów, kolejni z Indii/Pakistanu są w planach, powoli zwiększają. Schowaj swoje bzdury. Nie załatali niczego, sam minister finansów, ba, sam Morawiecki nie wie jak działa "luka vatowska", ale to zbyt długi temat na wyjaśnienia. W sumie taśmy Morawieckiego, można podsumować co sądzi o nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS przyjął 16k imigrantów, kolejni z Indii/Pakistanu są w planach, powoli zwiększają. Schowaj swoje bzdury. Nie załatali niczego, sam minister finansów, ba, sam Morawiecki nie wie jak działa "luka vatowska", ale to zbyt długi temat na wyjaśnienia. W sumie taśmy Morawieckiego, można podsumować co sądzi o nas ;)

 

 

a co ty myslales ze co sądzi? Oni szcz**ą na polaków, tak samo twoi koledzy z ktorymi gadasz i ladnie sie w twarzyczke usmiechają a za plecami cie obgaduje :) No wlasnie, u nas są w "planach" a nie skaczą sobie po granicach i biorą kogo popadnie, a powiedz mi szczerze który imigrant swiadomie bedzie u nas sie osiedlał, skoro u sąsiada jest o wiele większe sianko za bycie "wrzodem na dupie" państwa ? Do nas trafi lepszy sort, coś ala ukraincy którzy będą chcieli się osiedlić i zakladac rodziny, a to róznica w porównanaiu z dziczą która jest w niemczech i szwecji itd :]

Edytowane przez maxwell94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zaden madaafaka nie podskoczy do polaka" !

Niezłe rymy! aż sobie fiknąłem parę koziołków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że masz ponad 1 mln imigrantów z Ukrainy. Ich się spytaj, kto się będzie u nas świadomie osiedlał. Swoją drogą, Polak raczej piszemy z wielkiej, no chyba że nie jesteś takim patriotą, za jakiego się uważasz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że masz ponad 1 mln imigrantów z Ukrainy. Ich się spytaj, kto się będzie u nas świadomie osiedlał. Swoją drogą, Polak raczej piszemy z wielkiej, no chyba że nie jesteś takim patriotą, za jakiego się uważasz. ;)

 

polak, Polak. Szczerze teraz w modzie jest "polack" ;) Pisze to na spontatnie, bo jestem na chillku. Wybaczcie za błędy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj europejska Wenezueloooooooo...ooo.oo.o. Ciekawe kiedy skończy się kasa na pińcet plus. Rozmawiałem ostatnio z "tatełem" i on murem za PiSem...masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i kolejny 500+ XDDD beka Wychodzę z tego tematu.

Edytowane przez maxwell94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chillku polak beka XDDDDD

To Ty jesteś ten przedsiębiorca czy jeden z 4 z wyższym wykształceniem? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski właściciel firmy zamiast na partie która mówi że zniesie podatek dochodowy woli zagłosować na lewicę która mówi że opodatkuje najlepiej zarabiających na 100%

 

W sumie Konfa odniosła tutaj straszną przegraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem dumny ze jestem polakiem, "zaden madaafaka nie podskoczy do polaka" !

 

Bog, honor i... czyste skarpetki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chillku polak beka XDDDDD

To Ty jesteś ten przedsiębiorca czy jeden z 4 z wyższym wykształceniem? :hmm:

 

przynajmniej nie udaje kogoś kim nie jestem, nie interesuj się bo ucho ci urośnie. Na pewno nie jestem typem czlowieka który przytakuje kazdemu . Ci z "wyzszym wykstralceniem" to podobno w wiekszosci "wykształceni idioci". Szczerze nawet załuje ze zrobiłem tę magisterke, bo tam to same słupy i ludzie widma, którzy tylko zakuwają i uczą sie regułek na pamięć..... bo to strata czasu była. Do zobaczenia za 4 lata.

Edytowane przez maxwell94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze na mnie Szkocja czeka od nowego roku. Nie mam ochoty żyć w tym katolickim ciemnogrodzie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bog, honor i... czyste skarpetki ;)

Powinno być Bóg,Honor i Ojczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bog, honor i... czyste skarpetki ;)

 

g2316iovk1k31.jpg

 

 

przynajmniej nie udaje kogoś kim nie jestem, nie interesuj się bo ucho ci urośnie. Na pewno nie jestem typem czlowieka który przytakuje kazdemu . Ci z "wyzszym wykstralceniem" to podobno w wiekszosci "wykształceni idioci". Szczerze nawet załuje ze zrobiłem tę magisterke, bo tam to same słupy i ludzie widma, którzy tylko zakuwają i uczą sie regułek na pamięć..... bo to strata czasu była. Do zobaczenia za 4 lata.

Czyli jednak poziom edukacji rzeczywiście poleciał.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje 500 plus

Zobacz najpierw tą wypowiedź ś.p. Rafała Wójcikowskiego, a potem jeszcze raz wypowiedź się w sprawie programu "łapówka +"

 

bo załatał dziury w polskim budzecie,

http://www.dlugpubliczny.org.pl/

Coś z matematyką jest nie tak... załatana dziura w polskim budżecie, a co 1 sekundę dług publiczny rośnie o 2 tys. zł (7,2 mln zł na 1 godz itd.)

Dług jest tak załatany, jak naprawiona reforma sprawiedliwości działaniami vice ministrem Plebiakiem i panią Emilią...

 

dla przykladu jak zaczeli łatać luki w podatkach

Przepisy przygotowali poprzednicy (PO-PSL) a PIS tylko spija gotową śmietankę.

 

500 plus, polaku oni ci zaabrali zeby ci oddać.

To po co zabierają, jak potem mi dają? :lol2: poważnie, zabierają tym co pracują ciężko, bo płacą podatki, a dają tym co zrobią dzieci, nie pracując, siedząc na socjalu - bo to jedyny wymóg. Dziecko i zero kryteriów.

Wędka, a nie ryba !!!

 

Moja mama dostanie emeryture za wychowanie 5 dzieci,

A moja mama urodziła 4'kę dzieci, przepracowała na pełen etat 32.5 lat i siedzi już na emeryturze za swoje ciężko przerobione lata, a nie czekała na jałmużnę, aż politycy dadzą mannę z nieba.

Jeden woli wziąć się do roboty, a drugi woli łapówkę (500+/ emeryturę+) dostać.

Taka mała różnica między wyborcą, a wyborcą pis'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej nie udaje kogoś kim nie jestem, nie interesuj się bo ucho ci urośnie. Na pewno nie jestem typem czlowieka który przytakuje kazdemu . Ci z "wyzszym wykstralceniem" to podobno w wiekszosci "wykształceni idioci". Szczerze nawet załuje ze zrobiłem tę magisterke, bo tam to same słupy i ludzie widma, którzy tylko zakuwają i uczą sie regułek na pamięć..... bo to strata czasu była. Do zobaczenia za 4 lata.

 

A Ty się zaliczasz do tej większości "wykształconych idiotów", czy do tej drugiej grupy? Bo wybacz, ale po stylu pisania odnoszę wrażenie, że tego magistra robiłeś w Wyższej Szkole Robienia Hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...