Skocz do zawartości
VAMET

Wybory parlamentarne 2019 - 13.10.2019

Wybory parlamentarne 2019  

256 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w wyborach parlamentarnych 13.10.2019?

    • 1. KW Polskie Stronnictwo Ludowe
      7
    • 2. KW Prawo i Sprawiedliwość
      40
    • 3. KW Sojusz Lewicy Demokratycznej
      38
    • 4. KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
      71
    • 5. KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
      47
    • 6 .KW Prawica
      0
    • 7. KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
      2
    • 8. KWW Koalicji Bezpartyjni i Samorządowcy
      1
    • 9. KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca
      4
    • 10. Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      24
    • 11. Nie pójdę zagłosować!
      22


Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu z wałkami na budowach dróg i innych przetargach takie kwoty nic nie znaczą. Nawet jakby były setki takich przypadków.

Czy to jest znowu "bo za peło"? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wariat.

Wariat, naskrobał sobie nie mając mocnych pleców. Teraz on i jego rodzina jest dojeżdżana z każdej strony, sam bym pewnie ześwirował jak bym się wpakował w takie bagno. Polityka to nie zabawa w piaskownicy :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naskrobał popełnianiem przestępstw. Chłop pierwszy wyrok usłyszał chyba ze 20 lat temu... i ktoś taki ma rzeszę fanów :D. Gdzie ta Polska zmierza? Tu PiSowcy, tu Stonoga, tu Korwin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych biznesach wszyscy sobie skrobią, ale liczy się tylko ten co ma plecy :E

 

Jak z kolegami w mieście na blokowisku za małolata, tylko tutaj to na większą skalę działa.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naskrobał popełnianiem przestępstw. Chłop pierwszy wyrok usłyszał chyba ze 20 lat temu... i ktoś taki ma rzeszę fanów :D. Gdzie ta Polska zmierza? Tu PiSowcy, tu Stonoga, tu Korwin...

Biedny Korwin, przez 30 lat rozwalił państwo z wewnątrz, dobry tajniak ruski z niego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to swoją drogą. Chodzi mi o jego niezbyt wyszukaną inteligencję ;)(o kulturze osobistej nie wspomnę, bo upokarzać kobiety może tylko debil. Jeszcze jakiś plaskacz tam się zdarzył... ogólnie dramat). Nie wspominam o obrażaniu liberałów(w tym m. in. mnie, bo ten chłop ma poglądy liberalne, ale tak mniej więcej z XIX wieku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli przypomnienia. Plaskacz odbył się w tzw LOCKER ROOM i został wymierzony posłowi PO Boniemu, który wpierw kłamał, że nie był kapusiem UB a po latach się przyznał. Korwin jest klasycznym liberałem a nie LEWICOWYM liberałem. Ci drudzy są liberalni od pasa w dół głównie i mają manie kontroli każdego aspektu życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest znowu "bo za peło"? :E

Cytat:

"Przypominam że za poprzednich rządów... kurna, to pis rządził - czyli my" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naskrobał popełnianiem przestępstw. Chłop pierwszy wyrok usłyszał chyba ze 20 lat temu... i ktoś taki ma rzeszę fanów :D. Gdzie ta Polska zmierza? Tu PiSowcy, tu Stonoga, tu Korwin...

Nie wiem czy pijesz do mnie, ale ja nie jestem żadnym jego fanem. Czasem go tylko pooglądam w celach rozrywkowych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to swoją drogą. Chodzi mi o jego niezbyt wyszukaną inteligencję ;)(o kulturze osobistej nie wspomnę, bo upokarzać kobiety może tylko debil. Jeszcze jakiś plaskacz tam się zdarzył... ogólnie dramat). Nie wspominam o obrażaniu liberałów(w tym m. in. mnie, bo ten chłop ma poglądy liberalne, ale tak mniej więcej z XIX wieku).

Każdy fakt upokarza kobiety, a fakty niestety bolą.

Czasami odpali mu się protokół 1% to jest smiesznie. Ale nie można zarzucić mu ze ma niezbyt wyszukana inteligencję kiedy w rozmowie 1v1 zjada 90% posłów. Chociaż to też nie jest wyznacznik kiedy dostają się tam Jachiry i inne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadanie jak się toleruje tylko własne "fakty" i wizję świata raczej problemem nie jest.

 

Na tym forum też są osoby co to merytorycznie zjadają - we własnym mniemaniu. I z jednej i z drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy fakt upokarza kobiety, a fakty niestety bolą.

Czasami odpali mu się protokół 1% to jest smiesznie. Ale nie można zarzucić mu ze ma niezbyt wyszukana inteligencję kiedy w rozmowie 1v1 zjada 90% posłów. Chociaż to też nie jest wyznacznik kiedy dostają się tam Jachiry i inne :E

No właśnie ostatnio coś nie "zjada". Jego wypowiedzi są coraz mniej merytoryczne, rzuca samymi ogólnikami. Moim zdaniem Korwin powinien już odsunąć się od polityki, tym bardziej że chyba zapomniał o co w niej tak naprawdę chodzi. Polityk nie może być szczery i otwarcie mówić o swoich poglądach. Może jedynie udawać, takich nazywa się populistami. Korwin nigdy nie osiągnie wielkiego poparcia, tym bardziej, że ostatnio jego poglądy są coraz mniej wolnościowe, a coraz bardziej kojarzą się ze zwykłym zamordyzmem. Czyżby efekt spędzania czasu z narodowcami? ;)

 

Ostatnia jego wypowiedź o hipotetycznej koalicji z PiS pod warunkiem przepchnięcia ustawy o zakazie parad równości, mówi idealnie o jego priorytetach. To ma być wolnorynkowiec? :) Głosowałem na Konfę, bo nie było dla mnie lepszej opcji do oddania głosu. Nie potrafię im kibicować, nie czuję się jakoś silnie związany z tą partią, a samego Korwina lubię coraz mniej. Bosak i Winnicki są jeszcze o tyle w porządku, że w mediach potrafią się merytorycznie wypowiedzieć i walczyć słownie w taki sposób, że najczęściej wygrywają dyskusję i próbuje się ich przekrzyczeć. Z Korwinem nie trzeba walczyć, wystarczy zadać mu pytanie-zarzutkę, na które jak zwykle da się złapać i pogrąży sam siebie. Myślę że w nadchodzących latach będą zapraszać go do TV jak najczęściej pod pretekstem, że jest liderem partii, podczas gdy celem będzie ośmieszenie całej partii. Najbardziej czuję się oszukany na tym, że do sejmu nie dostał się Mentzen.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No off ale polityki nie robią sami politycy, polityke robią pudła rezonansowe w postaci mediów wszelakich a takich korwin nie posiada, jedyne czym dysponuje to spontaniczna działalność sympatyków w social mediach. Już sam ostracyzm medialny załatwia mu zmniejszenie ilości głosów.

 

Największy aktyw medialny w portfelu ma PO, na oko z 70% rynku + wsparcie Liblewu zachodniego.

PIS dzięki TVP ma te 25%

Korwin nie ma nic w zasadzie. Jedno Pisemko zarabiające na volumenach a nie na reklamach.

 

Na koniec kampanii Platformerski establishment postanowił podpompować Korwina medialnie i to zrobili by przepchnąć ich przez próg i urwać pisowi samodzielną większość.

PIS za to podpompował Lewice Obyczajową by rozproszyć antypisowski elektorat i osłabić PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu PiS pompował lewicę obyczajową? Mówiąc o tęczowej zarazie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

No to teraz już wiadomo, dlaczego PiS przeniósł na po wyborach posiedzenie starego Sejmu, bo po wprowadzeniu wypłaty ok. 30k zł dla Posłów, którzy nie dostali się do nowej kadencji, a byli w starej oraz o zakazie edukacji seksualnej oraz propagowaniu środków antykoncepcyjnych karanej więzieniem, myślę że Ci bardziej lotni wyborcy PiS nie poszliby już na nich głosować. A to dopiero pierwszy tydzień starej kadencji :D :D :D Masakra... Niestety Kościół jest tutaj nie bez winy, dla nich również to wygodne, bo najlepiej im się panowało ciemnogrodem. Teraz to już jestem za całkowitym rozdzieleniem Kościoła od Państwa. Później są takie kwiatki, że w szkole 2x Religia i 1x Geografia...

 

Co oni robią tej biednej Polsce i Polakom...

 

PiS chce dymisji Banasia, a Banaś pokazał im Kozakiewicza, ehehehehehehe... I teraz zostało im 21 dni na przekonanie Banasia o podaniu się do dymisji, a czas tyka :D Ta władza skończy się szybciej niż myślałem...

 

Tylko czekać aż Ziobro i Gowin zabiorą klocki i rozejdą się...

 

Czekają nas najważniejsze wybory prezydenckie. Jak dla mnie może nawet zostać Prezydentem kobieta, chętnie zagłosuję. Uważam, że bez żadnego problemu będzie druga tura. Duda więcej niż 43-48% nie zdobędzie w pierwszej turze, a w drugiej najzwyczajniej przegra... Jeszcze do maja trochę zostało, PiS na pewno się na czymś wyłoży i może Wyborcy PiS w końcu ściągną klapki z oczu.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Duda wygrał, bo miał pr lvl 8001 i "czyste" karty. Do tego jest wykształcony, wygląda dobrze i w ogóle. To jest człowiek wręcz stworzony do bycia Prezydentem. Dopiero potem wyszło to co zawsze u polityka - psychopatyczne skłonności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda wygra bo się ludowi podoba.

Kidawę Błońską "wyjęli z kapelusza", a już dziś mówili o sondażu prezydenckim, wdg którego jest minimalnie za Dudą. Druga tura wydaje się być niemal pewna. Zakładając, że będą to wybory z serii Duda przeciw wszystkim" uważam, że tylko wybitna frekwencja jego elektoratu może mu zapewnić wygraną.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o poziom jaki prezentuje Duda to taki młodszy kompromitowski,do maja zaliczy jeszcze kilka wtop razem z pisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LasagnaBolognese

 

Ciekawe, ze o honorze (Tarczynski) najwiecej mowia mendy bez honoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidawę Błońską "wyjęli z kapelusza", a już dziś mówili o sondażu prezydenckim, wdg którego jest minimalnie za Dudą. Druga tura wydaje się być niemal pewna. Zakładając, że będą to wybory z serii Duda przeciw wszystkim" uważam, że tylko wybitna frekwencja jego elektoratu może mu zapewnić wygraną.

Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość irulax

W porównaniu z wałkami na budowach dróg i innych przetargach takie kwoty nic nie znaczą. Nawet jakby były setki takich przypadków.

 

Znaczą. To jak przenoszenie wody za pomocą druszlaka. Cieknie zawsze, na wszystkie strony, na wszystkich poziomach władzy/administracji, księgowane w tylu miejscach, że nie sposób ocenić skali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duda wygrał bo jest "Świeżakiem politycznym" 4 lata temu nikt nawet nie wiedział kim jest

a dzięki temu że nie miał wcześniej do czynienia z wielka polityka (był tylko "podsekretarzem stanu") partia mogła nim sterować

Edytowane przez Namonaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...