Skocz do zawartości
Angelomike91

Rx 5700xt czy RTX 2070 (super?) do AOC C24G1 144HZ

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić rx 5700 xt w wersji Red Devil. Niestety naczytałem się, że są problemy z tymi nowymi kartami od AMD ? Mam monitor AOC C24G1, który posiada FreeSync i dlatego stawiałem na kartę ze stajni czerwonych. Ponoć ten monitor współpracuję też z kartami od zielonych i myślę teraz co wybrać. Dobrze by było gdyby karta starczyła na dwa lata grania w 1080p w ustawieniach high-ultra (60fps+). Napaliłem się na tego Red Devila tylko ten problem z lagami zasiał ziarno zwątpienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał 2070Super jakby budżet pozwalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup red devila potestuj i zdecydujesz, zawsze masz prawo do zwrotu w ciagu 14 dni jeśli zakupiłes przez internet

Edytowane przez wingedhusar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak współpracuje dobrze z NV to bierz NV ;) Na AMD akurat ludzie marudzą, że freesync nie działa, mają stuttering itp, więc o ironio losu lepiej to działa na NV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No glowny atut amd czyli freesync stal sie ich wrogiem ktory teraz lepiej dziala na kartach ktore nie do konca to wspieraja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby działa ten "g-sync compatible" ale nie jest oficjalnie wspierany na tym monitorze. Nie chcę żeby było tak, że wyjdą jakieś nowe stery i pupa blada :E Ogólnie byłem nakręcony na Red Devila bo wydajność spoko do full hd. Wygląd ok. No ale żeby były problemy z Free sync na Radeonie :D Poczekam chyba jeszcze trochę z zakupem karty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...