Skocz do zawartości
Slize91

Nowy komputer, dioda ez debug CPU przy starcie systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, potrzebuje informacji która rozwieje moje wątpliwości o co kaman.

 

Nowy pc złożony wczoraj, płyta główna MSI b450 Gaming plus max z ryzenem 5 3600 na pokładzie. Po naciśnięciu przycisku power, na płycie głównej na chwilę zapala się dioda błędu od procesora, potem od Gpu, ale uwaga-komputer startuje normalnie i pracuje stabilnie na tyle ile zdazylem wczoraj sprawdzić, przy wyłączeniu pc zapala się na chwilę znów dioda od procesora i to tyle. Czy tak powinno być? Po uruchomieniu systemu diody się już nie palą. Kable dociśnięte. Wszystko podłączone sprawdzałem 3 razy. Ramy ballistix 2x8 GB 3000mhz, Gpu rtx 2070 super, zasilacz seasonic focus plus gold 550w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by komp nie botował i diody nie gasły to wtedy jest się czym martwić ;) Ot leci procedura inicjowani poszczególnych podzespołów- w płytach z alfanumerycznym debud led ekranem też leci milion kodów zanim komp odpali .

 

Pewnie każdy posiadacz Ryzena i Msi chciałby mieć tylko takie problemy z tą platformą ;)

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomcat uspokoiłeś mnie trochę ;) właściwie problem to żaden bo jak napisałem wcześniej komputer normalnie bootuje i wszystko działa jak należy (odpukać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...