Skocz do zawartości
krzychd

Nowy telefon dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

SMARTFON LENOVO K6 POWER GOLD LENOVO kończy właśnie swój żywot, był dość szybki, poręczny i nieduży, miał ekran o przekątnej 5 cali.

 

Szukamy teraz czegoś nowego : ekran jak najmniejszy(maks 5,5 cala), minimum 32GB Pamięci, minimum 3GB RAM. I w miarę świeży modelowo, żeby można było do niego kupić jakieś fajne etui(ach te dzieciaki). Dobry aparat i w wydajne procesory. Ale bez szaleństw. System Android.

 

Czy jest coś markowego na rynku do kwoty 1200 zł brutto?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. 5,5" zapomnij, tylko stare modele jak u11, Nokia 8 i zenfone 4 itp. Bez problemu kupisz etui, to z nowymi modelami może byc problem.

Po co amoled? Zamykasz wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

SMARTFON LENOVO K6 POWER GOLD LENOVO kończy właśnie swój żywot, był dość szybki, poręczny i nieduży, miał ekran o przekątnej 5 cali.

 

Szukamy teraz czegoś nowego : ekran jak najmniejszy(maks 5,5 cala), minimum 32GB Pamięci, minimum 3GB RAM. I w miarę świeży modelowo, żeby można było do niego kupić jakieś fajne etui(ach te dzieciaki). Dobry aparat i w wydajne procesory. Ale bez szaleństw. System Android.

 

Czy jest coś markowego na rynku do kwoty 1200 zł brutto?

Jedynie Samsung A40 pasuje to twoich wymagań, cena ok. 950zł. Ekran 5,9 cala ale mała obudowa, tylko 144mm. www.morele.net/smartfon-samsung-galaxy-a40-czarny-sm-a405fzk-4145185/

 

Nie ma. 5,5" zapomnij, tylko stare modele jak u11, Nokia 8 i zenfone 4 itp. Bez problemu kupisz etui, to z nowymi modelami może byc problem.

Po co amoled? Zamykasz wybór.

Szukam słowa AMOLED i jakoś nie widzę, chyba że mi się wzrok pogarsza coraz szybciej :)

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie być teraz dzieckiem i dostawać fony za 1200 :E

Sam sie biję z myślami czy warto dać 1200 za mi 9t czy wystarczy mi mi note 7 za 700zetafonów.

 

Moja mama własnie dostała mi a2 lite no ale już jest stara ;)

 

 

Co do wielkości to fakt - telefony poniżej 6" praktycznie wymarły.

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, z androidem a nie amoledem :E

Mój błąd... Albo ekran 5,5" za mały :E

 

W Orange za 1000zl jest HTC u11. Dla dziecka będzie ekstra, bo ma świetny aparat, świetne audio (głośniki) i obudowa ma świetny kolor (błękitni srebrny). Do tego 5,5" w starym stylu, także jest za co złapać więc telefon potencjalnie ma mniejsze szanse na wypadniecie z rak.

 

Albo zenfone 4 który wiele mu nie ustępuje a kosztuje 700zl.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC U11 może ma 5,5 cala ale aż 154mm, czyli tyle ile obecne fony 6,2 cala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI9T

-wydajny

-dobry aparat

-duża bateria

Czy smartfon o wielkości 157mm można nazwać małym, czy to już cegła nawet dla dorosłego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC U11 może ma 5,5 cala ale aż 154mm, czyli tyle ile obecne fony 6,2 cala.

 

Wysokości. Wymiary to tylko wysokość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Samsung A40 pasuje to twoich wymagań, cena ok. 950zł. Ekran 5,9 cala ale mała obudowa, tylko 144mm. www.morele.net/smartfon-samsung-galaxy-a40-czarny-sm-a405fzk-4145185/

 

 

Szukam słowa AMOLED i jakoś nie widzę, chyba że mi się wzrok pogarsza coraz szybciej :)

 

Witam,

 

kupiłem tego Samsunga A40, rozmiary zbliżone do Lenovo, ale ekran dużo większy bo zajmuje cały front, jest tylko takie małe wycięcie na kamerę. Jeszcze czekam na etui bo telefon jest bardzo cienki i bez ochrony nie dam go dziecku do użytkowania.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i za zaangażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy smartfon o wielkości 157mm można nazwać małym, czy to już cegła nawet dla dorosłego?

 

Mi9t to już narzędzie do samoobrony (jednorazowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze chodzilo o mi 9 se ale poza budzetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kupiłem tego Samsunga A40, rozmiary zbliżone do Lenovo, ale ekran dużo większy bo zajmuje cały front, jest tylko takie małe wycięcie na kamerę. Jeszcze czekam na etui bo telefon jest bardzo cienki i bez ochrony nie dam go dziecku do użytkowania.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i za zaangażowanie.

 

Też mam. Wydaje się, że będzie dla dzieciaka ok. Mnie irytuje, ale ja to ja :E

Aczkolwiek świetna obudowa, klejąca się do dłoni i genialny rozmiar. Nawet aparat daje rade.

Ja widzę delikatne lagi, przyciecia, zastanawianie się niekiedy no ale przy HTC to większość telefonów kuleje.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi9T dla dzieciaka? Ruchomy aparat i ogólnie ruchome części to kiepski pomysł. Mój pokurcz miał do niedawna Redmi Note 5, aktualnie od 2 tygodni biega z Redmi Note 7. Bardzo przyjemne urządzenia, autentycznie mi się podoba. Do tego pancerne etui (Ringke FusionX), szkło i urządzenie nie do zdarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...