Skocz do zawartości
Belianify

Fotel gamingowy budżet około 700zl i pytanie techniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam czy moglibyście mi doradzić co do fotela da graczy ? Jeżeli chodzi o materiał to wolałbym nie kupować eko skóry. Widziałem że polecane są monkey albo spc tylko czy one też się tak przechylają do przodu ? Bo..

 

Byłem dzisiaj w media ekspert i siedziałem na jakimś fotelu gejmingowym i w porównaniu z moim obecnym fotelem z Ikei to niebo a ziemia nie pamiętam nazwy ale końcówka to 550 tylko jedna rzecz mnie nurtuje bo jak na nim usiadłem to mało bym z barana w pułki nie wpadł bo on tak dziwnie się przechylił do przodu i jak trochę posiedziałem to nawet mi się to spodobało bo opierałem się stopami o ziemię a na obecnym fotelu do ziemi sięgam tylko palcami przez co czasem bolą mnie nogi z tyłu nad kolanami. Dlaczego te fotele tak lecą do przodu ? Bo pani w media ekspert nie potrafiła mi odpowiedzieć. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego te fotele tak lecą do przodu ? Bo pani w media ekspert nie potrafiła mi odpowiedzieć. Pozdro

Żeby Cię nogi nie bolały, z tyłu, nad kolanami, czasem.:E

 

Każdy fotel jest inny i najlepiej właśnie posiedzieć chwile i sprawdzić czy pasuje. Nie ma sensu opierać się na radach innych, to Ty będziesz na nim siedział, a nie ktoś kto ma od Ciebie inną budowę ciała.

 

Co najwyżej możesz skorzystać z opinii na temat jakości wykonania.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaki możesz polecić fotel w tej cenie?? Ta funkcja kiedy przechyla się do przodu jakoś się nazywa? Tilt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotel Genesis Nitro 550 i jestem bardzo zadowolony. Krzesło jest wygodne, cała rama i kółka są metalowe, bardzo dobrze wykonane szwy na tapicerce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...