Skocz do zawartości
mskant

Gigabyte Aorus b450 elite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy płyta główna Gigabyte Aorus b450 elite Płyta pod ryzena 5 3600 i rtx 2060 jest dobra i nie nawala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję B450 Pro i u mnie działa bez zarzutu , a to jest niemal to samo, tylko z lepszym kodekiem dźwięku , wyjściem optycznym USB 3.1 i typ C ..

 

Wymaga aktualizacji bios pod Ryzen-y 3X00 ...

 

Przy kręconym Ryzen 3600X max. temp. sekcji zasilania są poniżej 55 [°C] , jak CPU pobiera nawet ~ 130 [W]

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, u mnie z Ryzenem 3600 śmiga bez problemów z najnowszym biosem. Co prawda miałem mały problem z bootowaniem PC z ramem 3200 mhz, ale to kwestia jednego ustawienia w biosie i po problemie.

Edytowane przez Patrol619

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, u mnie z Ryzenem 3600 śmiga bez problemów z najnowszym biosem. Co prawda miałem mały problem z bootowaniem PC z ramem 3200 mhz, ale to kwestia jednego ustawienia w biosie i po problemie.

 

mógłbyś podpowiedzieć co konkretnie trzeba ustawić? wiesz może gdzie jest instrukcja do flashowania biosu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wyłączyć opcję ErP w biosie, bo inaczej komputer po wyłączeniu i włączeniu nie chciał bootowac na ustawieniu pamięci ram na 3200 Mhz. Dość dziwna sprawa, ale poza tym nie ma żadnych problemów na biosie F42a. No a instrukcje zapewne znajdziesz na stronie gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko w sumie odnośnie tej płyty. Rozumiem że na tej płycie RAM nie pójdzie więcej niż 3200 Mhz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedzi, w sumie ciekawe z tym ramem czy pójdzie wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko w sumie odnośnie tej płyty. Rozumiem że na tej płycie RAM nie pójdzie więcej niż 3200 Mhz?

 

Sprawdź w mojej stopce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę właśnie, widzę też w specyfikacji tej płyty że max oc dla ramu na tej płycie to 3600 właśnie, a byłem przekonany ze 3200 to max :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...