Skocz do zawartości
LordKwiatek

Chłodzenie coolermaster 212 evo bez tylnej płytki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mieszkam w UK, kupiłem procesor i5 4690K wraz z chłodzeniem, po otwarciu paczki nie mam tylnej płytki którą mam przymocować do płyty głównej... Jak moge inaczej zamocować chłodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem to chłodzenie jako darmowy dodatek do procka od kolesia który twierdzi że spakował, zwrócił mi część pieniedzy, tylko teraz gdzie w Uk moge znaleść jakis zamiennik? w załączniku cos z ebay...

post-194387-15685695403343_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • To windows czy linux? W Win spróbuj jeszcze w schematach zasilania wyłączyć usypianie dysków. Pod linuksami zdaje się, że hdparm da radę - do doczytania.
    • Masakra z tymi OLEDami, ja już się przestaję dziwić że ludzie zwracają. Przecież to jakieś beta testy na uzytkownikach, bo im się nie chciało quality testów robić. No ale rynek chłonie... 
    • AW3423DWF - druga wymiana na gwarancji, tym razem dostane na 100% refurba - za pierwszym razem niby mial byc refurb a przyszedl nowy, dzisiaj przekonam sie czy te sporadyczne posty na reddit o masakrycznych refurbach to byly odosobnione przypadki z USA czy raczej "standardzik" Dell'a. Druga wymiana z racji tego, ze zaczela mi schodzic antyrefleksyjna powloka.     
    • Tu masz trochę historii i o strukturach władzy w kacapi @hubio
    • @hubio Nie wiem kogo chcesz uczyć historii. Wspominasz jakieś banialuki na temat Korei północnej chociaż każdy wie że Chiny wspierają ją finansowo, ZSSR był samodzielny i oprócz małej pomocy z Chin to raczej więcej dawali - zaangażowanie w Korei, Wietnamie, Kubie, to kosztowało. Kolejny aspekt rozpadu to Afganistan, czyli wojna, ekonomia. Gospodarki zachodu odjechały Rosji dopiero po latach 70, za czasów Lenina i Stalina to akurat ZSSR nie odstawało aż tak bardzo gospodarczo, no ale skąd możesz o tym wiedzieć jeśli uczy cię 6 letnia bratanica.  Kolejny raz robisz śmietnik z wątku bo ktoś musi Ci wyjaśnić twoje przekłamania.  Nie interesujesz się wojna na Ukrainie, nie masz pojęcia o stratach, stanach magazynowych Rosji, o jej problemach i wchodzisz z butami z generałem Skrzypczakiem    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...