Skocz do zawartości
Deportivo88

Zmiana kanału na routerze TP Link - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ze zmianą kanału na routerze firmy TP Link. Gdy próbuję normalnym sposobem, czyli po wpisywaniu typowego dla tej firmy 192.168.1.1 wywala mi błąd:

Ta witryna jest nieosiągalna

 

Przez bramę domyślną wchodzę to pokazuje mi się panel logowania, ale dostawcy mojego internetu "mikrotik", który oczywiście nie poda mi danych do logowania.

Czy jest jakiś sposób, aby zalogować się do swojego routera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj programu do skanowania sieci i jak znajdziesz swojego routera, to wiesz co robić dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, ale chodzi o to, że ja już otwierałem sobie panel do TP Linka przez ten adres. Tylko teraz, gdy zmieniłem dostawcę internetu jest on niedostępny.

Gdy skanuje programem do skanowania sieci znajduje mi właśnie adres 192.168.88.1 dla routera, a jak się wchodzi w ten adres to jest panel logowania do dostawcy internetu.

 

Dostawca internetu coś tylko mi wspominał, że mogę sobie sam zmienić adres bramy i wtedy zalogować się po tym adresie do swojego routera, ale niestety tak samo wywala błąd i nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz router TP-linka od microtika i wtedy spróbuj się zalogować na domyślny adres. Jeżeli to nie pomoże to reset na przycisku do ustawień fabrycznych i wtedy 192.168.1.1 lub 0.1.

 

Jeżeli to nowszy router tp-link to możesz także użyć aplikacji tether na iOS/Android żeby się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz router TP-linka od microtika i wtedy spróbuj się zalogować na domyślny adres. Jeżeli to nie pomoże to reset na przycisku do ustawień fabrycznych i wtedy 192.168.1.1 lub 0.1.

 

Jeżeli to nowszy router tp-link to możesz także użyć aplikacji tether na iOS/Android żeby się zalogować.

 

 

 

Reset na przycisku do ustawień fabrycznych pomogło. Wtedy mogłem się zalogować normalnie odłączając kabel od dostawcy a tylko podłączając się przez wifi.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...