Skocz do zawartości
Deportivo88

Zmiana kanału na routerze TP Link - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem ze zmianą kanału na routerze firmy TP Link. Gdy próbuję normalnym sposobem, czyli po wpisywaniu typowego dla tej firmy 192.168.1.1 wywala mi błąd:

Ta witryna jest nieosiągalna

 

Przez bramę domyślną wchodzę to pokazuje mi się panel logowania, ale dostawcy mojego internetu "mikrotik", który oczywiście nie poda mi danych do logowania.

Czy jest jakiś sposób, aby zalogować się do swojego routera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyj programu do skanowania sieci i jak znajdziesz swojego routera, to wiesz co robić dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, ale chodzi o to, że ja już otwierałem sobie panel do TP Linka przez ten adres. Tylko teraz, gdy zmieniłem dostawcę internetu jest on niedostępny.

Gdy skanuje programem do skanowania sieci znajduje mi właśnie adres 192.168.88.1 dla routera, a jak się wchodzi w ten adres to jest panel logowania do dostawcy internetu.

 

Dostawca internetu coś tylko mi wspominał, że mogę sobie sam zmienić adres bramy i wtedy zalogować się po tym adresie do swojego routera, ale niestety tak samo wywala błąd i nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz router TP-linka od microtika i wtedy spróbuj się zalogować na domyślny adres. Jeżeli to nie pomoże to reset na przycisku do ustawień fabrycznych i wtedy 192.168.1.1 lub 0.1.

 

Jeżeli to nowszy router tp-link to możesz także użyć aplikacji tether na iOS/Android żeby się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz router TP-linka od microtika i wtedy spróbuj się zalogować na domyślny adres. Jeżeli to nie pomoże to reset na przycisku do ustawień fabrycznych i wtedy 192.168.1.1 lub 0.1.

 

Jeżeli to nowszy router tp-link to możesz także użyć aplikacji tether na iOS/Android żeby się zalogować.

 

 

 

Reset na przycisku do ustawień fabrycznych pomogło. Wtedy mogłem się zalogować normalnie odłączając kabel od dostawcy a tylko podłączając się przez wifi.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeszcze HALO nie widziałem w grach, oczywiście przy teście FALD widoczne bo brakuje stref wygaszania (pewnie przy 1000 byłaby bajka na 27").  Domyślnie nie ma wcale, ustawiłem średni bo na wysokim overshoot srogi. To jednak VA więc jakieś smużenie musi być, ale to nie takie jak miałem na AOC C24G1, tam wszystkie animacje smużyły  
    • Ja uważam inaczej. Samo e-core dużo energii nie pobiera.  W najnowszym CPU Z możesz wskazać które rdzenie przetestować. Mam u siebie e-core na 4.4 Ghz - W singiel Core wynik porównywalny do Core i7 7700K. Jeżeli system dobrze tym zarządza (co testy pokazują że w normalnej pracy Intele pochłaniają mniej energii od AMD) to e-core spisują się bardzo dobrze.  W pracy multi (obróbka audio/video) bardzo fajnie wspomagają główne rdzenie. 
    • Nie doszliśmy do żadnego porozumienia. Twoje ustawienia nie maja żadnego sensu, bo prześwetlają obraz. Więc rozumiem, że zepsuty jest kalibrator windows i zepsute są wszystkie gry. Żeby na Twoich ustawieniach mieć prawidłowo ustawiona jasność, trzeba w grach dać 570 nit jako max jasność. Co powoduje, że nie ma technicznie możliwości aby dało Twoje 1000 nit.  Więc zapraszam do mnie abyś zrobił te pomiary swoje. Ugoszczę Cię chętnie i sprawdzimy kto ma rację
    • Na dzień dzisiejszy nadal plusy przewyższają minusy. A biorąc pod uwagę korelację  plusów i minusów po wyjściu z UE - wygląda to jeszcze bardziej nie opłacalne dla Polski.  Ale to nie tylko wina UE - że wprowadzane są przepisy które nam, Polakom nie pasują  -  nasz rząd sam się do tego przyczyniał (2015-2023): - brak negocjacji, szczególnie w tych rozmowach nie jawnych (tylko narzekanie jaka UE zła) - podpisywanie wszystko jak leci Morawieckiego, a potem narzekanie że UE kazała podpisać a było wiele decyzji gdzie sam Morawiecki w pojedynkę mógł nie dać podpisu = veto. - pieniądze z ETS'ów pozostaje w danym kraju tj. w Polsce i zgodnie z wytycznymi powinniśmy 100% tej kwoty wydać na energetykę, gdzie oficjalnie wydajemy 12%. Ja się pytam, co rząd zrobił z pozostałymi 88% pieniędzmi z ETS'ów? grube miliardy zł..... - zaproponowanie przez polski rząd kamieni milowych do odblokowania KPO, a potem narzekanie że kamienie milowe nie są możliwe do zrealizowania.
    • kurde między 7900XT a 7900 XTX to jest już 1000 zł więcej... Chyba nie chcę aż tak dużo wydawać na kartę która nie będzie eksploatowana w pełni i tak często żeby dopłacać kolejne tysiące
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...