Skocz do zawartości
bialy100k

Klawiatura - tylko znaki podświetlane.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś jak Microsoft Control Curve 2000 - ale z podświetleniem "treści" znaku, czyli świeci NIE obwódka dokoła klawisza, a sama literka. Idealnie jeżeli z możliwością przypisania kolorów. Cicha = (raczej) nie mechaniczna, średnio wysoka, klawisze "z zagłębieniem", układ UK / US, raczej na kablu, styliistyka raczej "ergonomia" a nie "gaming" - ale nie wykluczam drugiej jeżeli będzie dobra. Budżet 350-550PLN, ewentualnie do 700 jeżeli z wypasionym wyświetlaczem. Sporo ludzi szuka, może ktoś się natknął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi, żeby nie było tej poświaty dookoła klawiszy? Logitech G213 Prodigy mi przychodzi na mysl https://www.x-kom.pl/p/329410-klawiatura-przewodowa-logitech-g213-prodigy.html

Tak, chodzi o podświetlenie tylko litery, a nie ostre walenie światłem dokoła. Miałem tylko jedną klawiaturę podświetlaną "dokoła" i sprzedałem ją po tygodniu. G213 wygląda dość fajnie, ale obawiam się, że kalwisze mogą być nieco za wysokie, szukałem czegoś pół wysokiego. To, co mam jest zbliżone do np. tego - https://www.harveynorman.ie/computing/computer-accessories/keyboards-mice/microsoft-wired-keyboard-600-anb-00006.html i gdyby była taka podświetlana to bym brał w ciemno.

 

Sprawdzałem wspomnianą przez VoxCordi Logitech Craft i niestety z układem UK i przesyłką to około 900 PLN, za drogo, a także jest dosyć podobna (jeszcze bardziej płaska niestety) do jednej z klawiatur Logitecha którą mam - MK700 i niestety jest to fatalna klawiatura - klawisze się zacinają, pograć na tym nawet na poziomie bardzo amatorskim - nie idzie. Wystający dial tylko by mi przeszkadzał - a softu Adobe (mimo że mam rejestrowane) niemal nie używam.

 

P.S. Zamówiłem G203, zobaczymy jak się sprawi.

Edytowane przez bialy100k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...