Skocz do zawartości
fiszek

Netflix -konto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma ktoś konto na netflixie i chciałby się odpłatnie podzielić dostępem na 1 urządzenie oczywiście zapłacę swoją część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie konto przez tureckiego VPN'a, ja za premium płacę 28 zł dzielone na 4. Za podstawowy plan zapłacisz 11 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale za vpn-a też trzeba coś sypnąć czy jest jakiś darmowy działający?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowym Hola VPN w chrome bez problemu to ogarniesz. Ewentualnie Windscribe VPN masz trail na tydzień za free (VPN używasz tylko do rejestracji) później logujesz się i oglądasz normalnie bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rublach nie bedzie taniej ? albo hrywnach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix ma różne ceny dla różnych krajów, obecnie najtaniej Turcja albo Argentyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się wkręcić. Jak byśmy się rozliczali? Jedna osoba płaci, a pozostałe stałe zlecenie przelewu?

Chciałbym pakiet z 4k i najlepiej do 3 osób, bo już widzę jak są 4 osoby i nie mogę odpalić, bo ktoś ogląda na TV i telefonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no no to każdy ewentualnie 1 urządzenie. Urządzenie można usunąć bez problemu można się dogadać na 4 miesiące i każdy po miesiący płaci potem się zobaczy(czy wszyscy zadowoleni ze współpracy)[ewentualnie zrzutka po te 13zł czy ile tam wychodzi.

Ja nie będę oszukiwał i mówię szczerze teraz jestem w domu korzystam z PC ale we wtorek znowu wyjeżdżam i przesiadam się na lapka. W jednym czasie z 2 urządzeń nie będę korzystał nigdy

 

 

W ogóle to fajnie że jakiś odzew w ogóle xD Myślałem że będzie raczej coś w stylu "13 zł wpłacę komuś na konto i ani konta NF nie zobaczę ani pieniążków" albo podobne beczki :D

Edytowane przez fiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się na tym forum wiadomość grupową ogarnąć? To niech ktoś zacznie jak ogarnia i pociągniemy tam temat dalej co by tu nie śmiecić.

 

we 3 wychodzi 17.33PLN

 

 

Ogarnąć mogę tylko żeby szczegóły dogadać co by później szoku i zdziwienia nie było

 

@PS Jak wykorzystałem na swoje dane darmowe konto to mogę założyć nowe konto i mieć (we 3 jeszcze miesiąc darmowej subskrypcji? :>[cebulka])

Edytowane przez fiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowym Hola VPN w chrome bez problemu to ogarniesz. Ewentualnie Windscribe VPN masz trail na tydzień za free (VPN używasz tylko do rejestracji) później logujesz się i oglądasz normalnie bez.

A to nie jest tak, że jak netflix się skapnie, że cały czas głownie z kraju X oglądasz to ci konto przeniesie do kraju X po jakimś czasie?

Edytowane przez 209458

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie da.

Dawajcie na WhatsApp. Podajcie mi na PW numery telefonu. Założę grupę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jak netflix się skapnie, że cały czas głownie z kraju X oglądasz to ci konto przeniesie do kraju X po jakimś czasie?

 

 

Netflix sprawdza po IP konta nie przeniosą jeśli założone w pl i opłacane z pl konta nic nie robią.

Jedynie mogą zablokować film jeśli kraj go zablokował u siebie. Z napisami pl też problemu nie ma o ile konto jest ustawione na język polski

Edytowane przez fiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli wycofać w polsce darmowy miesiąc, a i tak tysiące osób z tego korzysta.

Na allegro jest w brud aukcji o sprzedaży kont hbo go i netflix.

To tak jak ze steamem i współdzieleniem gier, ale steam przynajmniej dostaje zapłatę za jedną kopię gry, w którą grają tysiące osób.

Netflix nie dostaje nic.

Póki to akceptują to z VPNem nic nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem właśnie na helpdesk-u nie ma żadnego problemu z oglądaniem za granicą o ile konto jest otworzone w polsce płaci się w PLN

Po jakimś czasie mogą zablokować filmy nieemitowane/zakazane w danym kraju ale o ile język konta nie ulegnie zmianie z napisami nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie da.

Dawajcie na WhatsApp. Podajcie mi na PW numery telefonu. Założę grupę.

pw poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli wycofać w polsce darmowy miesiąc, a i tak tysiące osób z tego korzysta.

I z tego, co widziałam, już wycofali... Chciałam sobie założyć konto na ten darmowy miesiąc, żeby popatrzeć, co tam w ogóle można pooglądać, a tu klops :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukacie może czwartego? :D Jeśli zakładacie, że staż na forum jakoś tu uwierzytelnia, to się w to wpasowuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy sobie czas do weekendu. Póki co marcin_21 się nie odezwał. Jak on i fiszek sie zgodzą to nie będę oponować. Wciąż jednak uważam, że 3 osoby to optymalnie. Daj mi na pw swój numer.

Na WhatsApp łatwiej się komunikować. Dodam Cię jak pozostali się zgodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kraj, jaki piękny... Janusz za rogiem :hahhaha

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że jak netflix się skapnie, że cały czas głownie z kraju X oglądasz to ci konto przeniesie do kraju X po jakimś czasie?

Pewnie tak, ale jak na razie przez pół roku płacę w Lirach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku założenia na Turcję masz polskie napisy?

 

Ja jak założyłem konto na Niemcy to miałem niemieckie napisy, bez polskich :D

Na przykład w przypadku serialu Dark nie miałem opcji polskich napisów. W wielu innych było to samo.

Zmiana języka w opcjach konta nic nie dała.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że Niemcy są w Uni i z tego tytułu coś tam coś, tam. Turcja nie jest, więc oglądając w Polsce mam dokładnie wszystko tak samo jak bym założył konto w kraju. To jakieś tam regulacje prawne, nie wiem dokładnie o co chodzi, więc odsyłam do google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...