Skocz do zawartości
asuslap

Monitor do 500-600 złotych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przesiadam się ze starego i małego monitora. Poszukuję monitora trochę do gier i trochę ogólnie do przeglądania internetu, czasami oglądania filmów, nie mam zbytnio wymagań bo na monitorach raczej się nie znam, jedyny wymóg to zakres cenowy do max. 500-600 zł. Moja grafika to GTX 1060. Wpadły mi w oko Acer Nitro VG240Y, iiyama G-Master G2530HSU i LG 24MP59G-P. Który z nich będzie najlepszym wyborem? A może ktoś ma jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips z ekranem Ultra-Wide Color, ten LG to nic specjalnego.

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno ten Acer jak i LG to spoko opcje. Ja bym brał tego LG https://www.x-kom.pl/p/361250-monitor-led-24-lg-24mp59g.html ze względu na naprawdę dobre kolory, które przy filmach na pewno będą istotne.

 

W sieci natrafiłem wiele opinii o problemie z paskami na niebieskim i pomarańczowym tle. Sam szukam monitora w tej cenie i też myślałem o nim, ale te paski całkowicie odpadają jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudniowym researchu zdecydowałem się. Również czytałem o tych paskach, ale niestety w tej cenie nie ma idealnego monitora bez wad. No ale po przesiadce z kilkuletniego 18" monitora TN to każdy nowszy mi przypadnie do gustu :lol2: Przekopałem wiele wątków i wiele stron. Wiele osób poleca model od aoc, C24G1, też ma wady i swoje problemy ale wydaje się rozsądny w tej cenie. Aktualnie jest promocja na morele, 690 złotych. Zdecydowałem się na kupno. Jak będą problemy to zwrócę i wtedy przetestuję Acera. Opinie to jedno ale najlepiej przetestować na własnej skórze, każdy ma inny wzrok i inne preferencje także trzeba próbować. Dziękuje za propozycje.

Edytowane przez avira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie, gdyby ktoś miał podobną zagwozdkę jak ja. Monitor dotarł, wrażenia mega, jedyna wada jaką zauważyłem, to przy dużych spadkach FPS i włączonym Freesync widać migotanie, ale nie zawsze, tylko przy niektórych scenach. Natomiast brak bad pixeli i innych problemów z matrycą, zauważalnego smużenia i nieostrej czcionki, czyli wad które wymieniały niektóre osoby będące w posiadaniu tego monitora. Ja nic takiego nie zauważam i jestem bardzo zadowolony. W cenie 690 złotych jest to bardzo dobry wybór, no i promocja nadal trwa gdyby ktoś był zainteresowany.

Edytowane przez avira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie, gdyby ktoś miał podobną zagwozdkę jak ja. Monitor dotarł, wrażenia mega, jedyna wada jaką zauważyłem, to przy dużych spadkach FPS i włączonym Freesync widać migotanie, ale nie zawsze, tylko przy niektórych scenach. Natomiast brak bad pixeli i innych problemów z matrycą, zauważalnego smużenia i nieostrej czcionki, czyli wad które wymieniały niektóre osoby będące w posiadaniu tego monitora. Ja nic takiego nie zauważam i jestem bardzo zadowolony. W cenie 690 złotych jest to bardzo dobry wybór, no i promocja nadal trwa gdyby ktoś był zainteresowany.

używasz 1 monitora?

gdzie kupowałeś?

Edytowane przez arek686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...