Skocz do zawartości
Lopes123

Jakie najlepsze ustawienia na obs ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko, ponieważ zastanawiam się jak najlepiej ustawić opcję w ustawieniach, w obs pod względem "Nagrywania" tak wiem.. dużo jest filmów na yt itd itp.. ale szczerze ? Sam wiem że ustawiają czasem opcję błędnie i nie pod jakość filmu. Dlatego pytam was, możecie ktoś z was podeśle jakieś sugestie itd itp..

 

Mój sprzęt i9 9900k podkręcone do 4.8 ghz, Karta graficzna Geforce RTX 2080 11 gb msi, 32 gb ram 3600 hz, niby 4000 ale mogę max ustawić w biosie 3600.. nie ważne ^^. Kamerka internetowa logitech c930e ustawiam ją na 1920x1080 w obs. Obraz nagrywam 2560 x 1440 ponieważ taką mam rozdzielczość monitora, a skoro jest możliwość nagrywania w 1440p to dlaczego nie ? Dlatego tak i też ustawiłem obraz do nagrywania w rozdzialce mojego monitora, oraz upload 17-23 mb zależne od momentu dnia.

 

Powie mi ktoś czy najlepiej nagrywać kartą graficzną czy procesorem ? oraz jaki najlepiej ustawić bitrate, oraz czy CBR / CQR co zaznaczyć co nie.. bicupic czy może lanczos, 60 fps no to raczej wiadomo, w formacie zapis flv czy mp4, ustawić na jakośc czy najwieksza jakość, a może jednak wydajność...

 

Zależy mi na jak największej jakości obrazu, oraz nad tym by na nagraniu była plynnosc obrazu, a nie przycinki jakieś. Przesyłam film miewiecej jak to wygląda teraz, a wasze propozycje do nagrywania prosiłbym bardzo z góry dziękuje. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=BoH6lCeuU7o&t=8s

Edytowane przez Lopes123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...