Skocz do zawartości
Mrorange16

Acer Swift 3 | Dell Inspiron 5480 | ASUS VivoBook S14 [4000]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad zakupem nowego laptopa na studia informatyczne, zależy mi na mobilności, dobrej baterii, matowej matrycy i dedykowanej karcie graficznej do sporadycznego grania.

Znalazłem kilka pozycji:

ASUS VivoBook S14 S430FN i5-8265U/12GB/480/Win10

Acer Swift 3 i5-8250U/12G/480/Win10 FHD IPS MX150

Dell Inspiron 5480 i5-8265U/16GB/480/Win10 MX250 FHD

Przeczytałem sporo pozytywnych opinii o Swift 3, jednak bardzo ciekawi mnie wymieniony dell. Czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć na temat tych laptopów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swift świetna opcja, Dell Inspiron również się nieco poprawił względem poprzednich modeli. Uważam że 8 GB RAM w zupełności Ci wystarczy, nie ma sensu dopłacać do czegoś czego i tak nie wykorzystasz, ale skoro masz budżet to Twoja decyzja.

 

Polecam jeszcze dwa inne modele:

 

MSI PS42 i5-8265U/8GB/256 MX250 - 3499 zł

Bardzo dobrze wykonany ( z aluminium ) laptop, dobra bateria , waga to tylko 1,2 kg !

Systemu nie ma w cenie ale niemal na pewno dostaniesz go z uczelni w ramach współpracy z Microsoftem.

 

HP Pavilion 14 i5-8250U/16GB/480PCIe/W10/IPS MX150 - 3399 zł

Sam używam w wersji 13 calowej, jest naprawdę dobrze wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim poprzednim laptopie często RAM po prostu mi się kończył, kolejne strony w chrome nie chciały się ładowąć itp. Stąd pomysł na coś większego.

MSI zwyczajnie mi się nie podoba. Co do Pavilon 14 słyszałem że jest dosyć głośny i sam ekran nie jest jakiś wyśmienity, .

Swift widziałem w sklepie, bardzo wygodny, jednak wydaje się trochę klockowaty. Dell ma trochę lepsze specyfikacje i jednoczenie bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim poprzednim laptopie często RAM po prostu mi się kończył, kolejne strony w chrome nie chciały się ładowąć itp. Stąd pomysł na coś większego.

MSI zwyczajnie mi się nie podoba. Co do Pavilon 14 słyszałem że jest dosyć głośny i sam ekran nie jest jakiś wyśmienity, .

Swift widziałem w sklepie, bardzo wygodny, jednak wydaje się trochę klockowaty. Dell ma trochę lepsze specyfikacje i jednoczenie bardzo mi się podoba.

I jak? Zakupiłeś może tego Della? Jak wrażenia?

Pytam, bo stoję przed podobnym dylematem Dell 5480 vs Acer Swift 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...