Skocz do zawartości
Garru

[Zamknięty]Konto w League Of Legends 6-7 letnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania konto w League Of Legends 6-7 letnie. Znajduje się na regionie EUNE. Pierwszy właściciel.

Konto posiada 99 lvl, 100 championów, 23 Skórki, 14 Emotek, 99 Ikon, 12 Totemów, 1 Barwę:

 

Championy które posiada 100:

- Blitzcrank, - Miss Fortune, - Garen, - Nasus, - Rengar, - Vi, - Wukong, - Pantheon, - Lee Sin, - Fizz, - Xin Zhao, - Irelia, - Kha Zix, - Olaf, - Quinn, - Darius, - Illaoi, - Soraka, - Veigar , - Hecarim, - Lux, - Jax, - Shaco , - Thresh, - Sion, - Teemo, - Amumu, - Kayle, - Syndra, - Ornn, - Volibear, - Nidalee, - Trundle, - Gragas, - Rakan, - Ashe, - Jhin, - Nami, - Urgot, - Kennen, - Rumble, - Dr.Mundo, - Mordekaiser, - Master Yi, - Morgana, - Akali, - Ahri, - Annie, - Evelynn, - Fiora, - Poppy, - Sona, - Zed, - Caitlyn, - Tryndamere, - Zilean, - Kindred, - Diana, - Heimerdinger, - Xayah, - Camille, - Katarina, - Ryze, - Riven, - Vladimir, - Jinx, - Alistar, - Gangplank, - Tristana, - Shen, - Fiddlesticks, - Neeko, - Bard, - Twisted Fate, - Singed, - Jayce, - Orianna, - Karthus, - Kayn, - Malphite, - Taliyah, - Warwick, - Udyr, - Sivir, - LeBlanc, - Anivia, - Twitch, - Janna, - Gnar, - Cho-Gath, - Rammus, - Kassadin, - Taric , - Corki, - Elise, - Galio, - Nunu i Willump, - Shyavana, - Yuumi, - Ziggs

 

Skórki które posiada 23:

Legendarne 1:

- Mecha Zero Sion

 

Epickie 6:

- Czarodziejka Piżamy Miss Fortune, - Śnieżna Syndra, - SKT T1 Jhin, - Basenowa Fiora, - Projekt Fiora, - Ambitny Elf Jinx

 

Inne 16:

- Nasus Mroczny Rycerz. - Na pewno nie Blitzcrank, - Stalowy Pantheon, - Tajski Bokser Lee Sin, - Zamrożony Olaf, - Sion Drwal, - Wirydianowa Kayle, - Riot Kayle, - Syndra z Atlantydy, - Gragas Mikołaj, - Gragas Wandal, - Master Yi z IONII, - Akali Krwawego Księżyca, - Pielęgniarka Akali, - Zamaskowana Evelynn, - Zwycięska Orianna

 

Emotki 14:

- Nie ogarniam, - Ale zrzędzisz, - A z Macki chcesz?, - 2019 1. SPlit złoto, - Legendarna 3, - Legendarna 2, - Legendarna 1, - Pisk!. - Szaleję ze złości, - Mistrzostwa świata 2018, - Od kochającej Jinx, - Do dzieła, - Weteran K1

 

Totemy 12:

- Zwycięski totem 2017, - Zwycięski Totem 3 sezonu, - Proporzec Wężowego Totemu, - Totem dyniotopereza, - Totem Honoru poziomu 3. - Totem pająka, - Totem poro Pogromcy smoków, - Totem jego królewskiej krabistości, - totem Mechs vs. minions, - Totem mimi, , - totem poziomu 3. honoru 2018

 

Barwy 1:

- Demecia Vice Garen

 

 

 

Sprzedaż tylko poprzez allegro. Zdjęcia wszystkie znajdują się na aukcji.

Daję link do licytacji Bez ceny minimalnej. Możliwe Kup Teraz po otrzymaniu ciekawej oferty.

https://allegro.pl/oferta/league-of-legends-konto-6-7-letnie-bcm-8493360723

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cena minimalna nie została osiągnięta"

 

Śmiesznie BCM

 

Za nim coś głupiego napiszesz to zastanów się. Ustawiłem 2 zł bo nie mogłem 0 ani 1 zł bo kwota musiała być wyższa od kwoty początkowej licytacji, a więc musiało to być 2 złote. ;)

 

Qxgc6OB.png

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link

 

Ustawienie cenny minimalnej jest opcjonalne, nie wiedziałem że jest ktoś tak wyjątkowy by to celowo ustawić w licytacji BCM :D:DD:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...