Skocz do zawartości
rafal_janus

Telefon za około 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, poszukuje do tej ceny telefon, najbardziej zależy mi na baterii i szybkości, aparat to sprawa drugorzędna. Musi być nie duży, maksymalnie około 6cali. Najlepiej jakby był za mniejszą cene typu 800/900. Mojej uwadze najbardziej przypadł xiaomi mi a3, honor 10, nokia 6.1. Jeśli czegoś nie napisałem to dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poco f1 wpisuje sie tutaj idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się gdzie on wpisuje się idealnie?

Bo na pewno nie w budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor 10 pewnie z bestcena . Jesli Ci to nie przeszkadza to to najlepszy wybór . Bardzo dobry ekran , niezła bateria , świetna wydajność i niezłe aparaty. Potem celowałbym w Mi A3 ze względu na świetną baterię i kompaktowość , wydajność tez jest całkiem ok. Poza tym z w miarę kompaktowych telefonów wyboru za wielkiego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poco f1 byl nie raz dostepny za 999zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor 10 pewnie z bestcena . Jesli Ci to nie przeszkadza to to najlepszy wybór . Bardzo dobry ekran , niezła bateria , świetna wydajność i niezłe aparaty. Potem celowałbym w Mi A3 ze względu na świetną baterię i kompaktowość , wydajność tez jest całkiem ok. Poza tym z w miarę kompaktowych telefonów wyboru za wielkiego nie ma...

 

 

O co chodzi z tym bestcena? Niby na ceneo wszystko jest ok, dobre opinie a w internecie na innych stronach ma złe opinie, w czym tkwi problem? A co powiecie na temat jakiś używek typu: iphone 7, samsung s8? chyba,żę opłaca się dołożyć do xiaomi mi 9se czy też mi 9t?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na baterii niby Ci zależy o ip7 i s8 wymieniasz?

Zenfone max pro m1 jeśli chodzi o baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym bestcena? Niby na ceneo wszystko jest ok, dobre opinie a w internecie na innych stronach ma złe opinie, w czym tkwi problem? A co powiecie na temat jakiś używek typu: iphone 7, samsung s8? chyba,żę opłaca się dołożyć do xiaomi mi 9se czy też mi 9t?

 

sa podobno jakieś problemy później z gwarancją , ale w sumie nie mogę tego potwerdzić bo właśnie czytam że dużo ludzi provblemów jednak nie ma. Telefony czasami zdarzają się z innej jak polska dystrybucja , może dlatego. Na pewno na plus to że mają dobre ceny : https://bezprawnik.pl/bestcena-stary-model-ipada/

 

Nie widziałem poco teraz za 1000zł ale w tej cenie bardzo dobry wybór , lepszy od Honor 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten telefon wyglada archaicznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Tym bardziej że ma być wydajny i mieć dobrą baterie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten telefon wyglada archaicznie :/

 

Tak samo archaicznie jak s8/s9 :E

 

Rozumiem, że chodzi o 16:9

 

Uważam, że za 1k było warto. Biorąc pod uwagę, że to zeszłoroczny flagowiec a na starcie był wyceniony astronomicznie na ponad 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...