Skocz do zawartości
Nuno-TX

Ocena zestawu go gier +/- 5500

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czytając inne tematy tutaj na forum i w necie ogólnie, zbudowałem poniższy zestaw. Obecnie mam laptopa, więc buduje wszystko od zera.

 

https://www.x-kom.pl/lista/isoc88v7x

 

Budżet jak w tytule. Wolałbym już nic nie dopłacać, bo jeszcze muszę klawiaturę i listwę zasilającą ogarnąć.

 

Będę wdzięczny za Waszą ocenę i ewentualne uwagi. Chciałbym ograć już kilkuletnie tytuły, jak GTA V, Wiedźmin 3, BF1/V, CITY Skylines, ale głownie celuję w gry, które przed nami. Monitor 144Hz bo gram też w WoW'a czy Diablo 3, gdzie skrzynka myślę wykręci tyle FPS.

 

Wiem, że karty AMD generują FPS za mniejsze pieniądze, ale wole większą kulturę pracy.

 

Mam pewne wątpliwości co do zakrzywionego monitora. Realny komfort czy marketingowy bajer?

 

Dzięki wielkie,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw bardzo w porządku, jedynie zasilacz podmieniłbym na Supremo L2. Dopłata 30 zł za 2 lata gwarancji więcej i znacznie lepsze parametry elektryczne to dobry deal.

 

Pamięci te same w kolorze srebrnym masz za 329 zł.

 

Można też wziąć tańszą i mniejszą budę, np. Signum SG1 TG. Armis AR7 jest spoko ale miej na uwadze, że to kawał kobyły.

 

Głośniki wziąłbym https://www.x-kom.pl/p/14554-glosniki-komputerowe-creative-20-gigaworks-t20-ii.html - zagrają dużo lepiej od tych Logitechów, jedynie bas będzie mniejszy z uwagi na brak subwofera, no ale subwofer z zestawu za 200 zł to i tak nie daje fajnego basu, tylko dudniący podźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram zmień na srebrne Crucial 16GB 3000MHz Ballistix Sport LT Gray CL15 z kodem studia za 299 zł - 50 zł od całego zestawu

 

Obudowa SilentiumPC Signum SG1 TG za 169 zł - 100 zł

 

Zostaje na lepszy zasilacz Gold i głośniki Edifier 2.1 XM3BT - firma robi świetne sprzęty audio od głośników po słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...