Skocz do zawartości
batooor

Huawei matebook d14 ryzen 5, pytanie o gwarancje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio stałem się posiadaczem Huaweia matebooka D14. Z zakupu jestem bardzo zadowolony, ale chciałbym w nim wymienić dysk na większy, dzwoniłem do serwisu huaweia i oczywiście samodzielna wymiana skutkuje utrata gwarancji. Czy ktoś może rozkładał tego laptopa i wie czy jest jakaś plomba w środku (na zewnątrz nic nie widać). Wiem ze jak odeśle laptopa z wymienionym dyskiem to producent nie uzna gwarancji , natomiast chce zostawić stary dysk, który w razie problemów zainstaluje z powrotem w urządzeniu.

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plomba jest na śrubce pod jedną z gumowych nóżek... powodzenia w odklejaniu szczerbaty.gif

 

Z tego co widzę, to w tym modelu nie ma śrubek pod gumowymi nózkami.

 

Na tym filmiku widać gdzie są śruby, natomiast niestety nie jest pokazany sam moment rozkręcania :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zerknąłem, że mowa o d14... plomba w nim jest na śrubce od baterii, więc praktycznie można robić wszystko bezkarnie wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zerknąłem, że mowa o d14... plomba w nim jest na śrubce od baterii, więc praktycznie można robić wszystko bezkarnie wink.gif

 

Dziękuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim prywatnym zdaniem nie ma co płacić 3++ za wymianę. Lepiej ostrożnie ⚠ wymienić samemu nawet nie pytając się na forach internetowych. Za 300<+ dostaniesz szybki dysk SSD M.2 na PCIe z prędkością odczytu 3000MB/s<+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...