Skocz do zawartości
Begrin

Drukarka do małego zakładu fotograficznego

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo otwieram mały zakład fotograficzny, w którym będę drukował przede wszystkim zdjęcia do dokumentów itd. Chciałbym też drukować zdjęcia z imprez okolicznościowych wszelkiego typu, którymi również się zajmuję. Totalnie nie znam się na drukarkach ale chciałbym kupić coś sensownego, co będzie akceptowalne jakościowo i w miarę ekonomiczne. Zastanawiam się nad Epsonem L850, którego mocno chwalili w jednym ze sklepów gdzie będę prawdopodobnie składał dość duże zamówienie również na inne sprzęty. Co do kwoty to celuje w coś w okolicy 1500 zł - czy to wystarczy? Może macie jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaoszczędziłem troche na innej pozycji i mam do wydania ok 3/3.5 tys. Podpowiecie cos? Może coś z tych:

 

Epson EcoTank ET-7750

albo

CANON Pixma Pro-10S albo PRO-1 ?

Edytowane przez Begrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te modele są do domowego studia fotograficznego, małego biura itp. Nie wiem, jak poważny ma być twój zakład i czy takie półprofesjonalne urządzenia wystarczą. Jeśli tak, to ten Canon jest okej. Z Epsonów seria SureColor SC-P400 https://www.x-kom.pl/p/513124-drukarka-atramentowa-epson-surecolor-sc-p400.html albo P600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...