Skocz do zawartości
Avc221

Telefon do 2500

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuje zakup nowego telefonu w budżecie do 2500. Zainteresowałem się s9+, oraz xiaomi mi 9, czy znajdę w tych pieniądzach coś lepszego? Nie śpieszy mi się z kupnem telefonu, więc chętnie poczekam na premiere jakiegoś modelu. Aktualnie czekam na nowe Xiaomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 6, u12+, mate 20 pro, w/w OP, nawet głupi Samsung. W takim budżecie xiaomi nie polecę.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam polecić Huawei P30, pod względem aparatu na pewno lepiej się spisze niż s9, z minusów karta nanoSD, ale to kwestia kto ile pamięci potrzebuje. Tu masz link z opisem i w fajnej Promce na MediaExpert akurat. https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-huawei-p30-6-128gb-aurora-niebieski,id-1316664?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=f27a0cac5e379821e29bceef40e015d5

Edytowane przez Tassman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykly oneplus 7 pro z 8gb ram kosztuje 3200, da radę wyrwac za trojke jak sie dobrze poszuka, ale oneplus 7t bedzie na pewno drozszy, wiec pewnie kolo 3,5k. Ja bym nie celował już w mi9, raczej w coś świeższego typu mi9t pro, ogólnie budzet 2500 nie oferuje wielu smartfonow, ktore sa warte jakiejkolwiek uwagi.. Jest budzet do 2k, dlugo, dlugo nic i potem jest poowyzej 3 kapci p30 pro, oneplus 7 pro, s10.. Na bestcena widzialem chyba na promo oneplus 7 pro ale z 6gb ram za 2650.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z4zu co Ty mowisz op7t bedzie nastepca op7 czyli bedzie w cenie kolo 2500zl, aparat bedzie z op7pro + ekran, bez wysuwanej kamery

nastepca op7peo bedzie oneplus 7t pro i on bedzie rzeczywiscie drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...