Skocz do zawartości
Maryha145

Dragon Ball Z: Kakarot

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ma premierę 17 Stycznia 2020.Nie ma tematu to założyłem. :D

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dla mnie. Te wszystkie Dragonballe 3D wyglądają dla mnie tak samo - ładowanie mocy, banb bang, kombołobo jednym przyciskiem i koniec walki. Do tego jeszcze więcej efektów niż w samym anime. Na plus tej części to na pewno trzymanie się mangi/anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy to będzie cała saga Z ? Czyli Frezer, Komórczak i Buu ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hm to ma być RPG, czyli otwarty świat, zadania itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Up up, ma być cała saga Z

 

Up

 

Google Ci nie działają?

 

Moderatorem powinieneś zostać, ale elektrody.

 

Pisałbyś wszystkim "Znajdź w google. To są podstawy. Zamykam temat."

 

:lol2: szkoda, że nic nie wnosisz tymi gadkami, nic mądrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grze w sieci jest już dużo informacji... Wysil się i sobie poszukaj... Ja zrobię dokładnie tak jak Ty, czyli wpisze nazwę gry i poszukam iformacji. Dlaczego to mam robić za Ciebie? Pytam się? To tak jakbym chodził do pracy i miał Ci pieniądze oddawać... Tylko o to chodzi, lenistwo zły nawyk. A jak wyżej wspomniałem nie jest to mega trudna rzecz do znalezienia. Pewnie codziennie przeglądasz polskie czy angielskie strony o grach, a ostatnimy czasy co kilka dni są nowe informacje... Więc?

 

Ps

 

Jakiś użytkownik ma fajną sygnaturę, jak trafię to Ci pośle, może da coś do myślenia.

 

Ps2

 

Autorze tematu, zobacz jak inni tworzą tematy o danej grze i mógłbyś dodać fajny opis, a unikneło by się sytuacji jak z użytkownikiem Wpotrzebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i w końcu jakiś treściwy post i nawet mogę się zgodzić! Ale tak, czytałem jedynie że może to być jRPG - gatunek którego absolutnie nie znam i nie wiem jak bardzo się różni od zwykłych RPG, czy action RPG. Google tyle nie powie ile ktoś kto się tym interesuje. Jak byłaby możliwość otwartego świata to mogłoby być ciekawe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Japanese role-playing game, w skrócie jRPG) – gatunek gier komputerowych nazywanych tak z powodu swojego japońskiego pochodzenia. ... Elementy RPG są tu zwykle uboższe niż w klasycznych cRPG, a potyczki odbywają się za pomocą charakterystycznych, najczęściej turowych systemów walk." Tak w skrócie.

 

Kakkarot będzie miało otwarty świat

 

Pewnie kupię bo zapowiada się wyśmienicie, brakowało mi czegoś takiego od czasów budokai(ogrywałem na emulatorze ze średnią 15 fps hahhaha) , nie mylić z budokai tenkachi. Xenoverse to była zupełna porażka... A jak ktoś nie grał, a lubi Dragon Balla to polecam

jest wersja w pełni po angielsku. Edytowane przez AndrzejTrg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i spoko. Oby tylko ten świat nie był pusty, żeby była robota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak czekałem zawsze na nowy odcinek Dragon Ball i oglądałem na RTL 7.To był czasy :heartpump:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak czekałem zawsze na nowy odcinek Dragon Ball i oglądałem na RTL 7.To był czasy :heartpump:

I od 14 30 do 15 30,nikogo na polu... Hahah. Teraz mam wrażenie że dzieciaki nonstop oglądają DB, bo nikogo na podwórku heheheh.

 

Wpotrzebie, będzie będzie co robić o to się nie musisz martwić.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budokai tenkaichi 3 dali by remake porządny w nowoczesnej grafie, od tamtego czasu nie było lepszej bijatyki w klimatach DB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pamiętacie

:cool:

 

Ja tam najbardziej przemiana SSJ2 w SSJ3, niestety za krótko, potem zjechane było DB GT :( aż smutek że leciał Goku jako znowu młodzieniec. To zepsuło wszystko.

 

Ale najlepsze jest to

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera :) Czekam z zakupem na pierwsze recki ale kusi już okropnie.

Jak ktoś już grał to niech się podzieli wrażeniami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak kozacko że brak słów !

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ograłem trochę tytuł.

Nie jest źle ! Szczerze myślałem, że ten format gry mi nie spasuje ale po zrozumieniu systemów , bawię się całkiem nieźle :)

Graficznie pozostawia wiele do życzenia ale na 55 calach w pełnym 4K kierunek oprawy wizualnej z niezłym cell shadingiem spisuje się znakomicie.

Tak ogólnie to pustawo no tak chciałoby by się więcej, liczyłem na nową świeżość w tytułach z serii Dragon Ball. Kto wie noże gdyby CD project RED wzięło się za zrobienie gry z tej serii mielibyśmy w końcu idealną grę w świecie DB.

Nie ma co marudzić :D idę latać !

 

Przy 4K gra bierze ok. 4GB Vramu a zużycie Grafiki Rtx 2080 jest na poziomie 80%.

Edytowane przez Linku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra strasznie ciężka jest. Tak jak w Anime było tutaj też jest od cholery bezsensownego gadania i co chwilę przyciskanie, przewijanie potem znów cutscenka z gadaniem... To normalnie idzie jajo znieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dziwne pytanie moze ktos będzie mi wstanie pomoc , czy mozna i gdzie kupic wersje pudełkowa gry Dragon Ball Z: Kakarot w wersji na konsole xbox one w wersji Deluxe Edition albo Ultimate Edition ewentualnie gdzie i czy mozna dokupic Przepustke sezonowa w postaci tych 2 dodatkow ktore juz wyszly saga beerusa i saga golden frieza i ten 3 zblizajacy sie dodatek?

Czy jedną możliwością zakupu pełnej wersji jest sklep Microsoftu i wersja cyfrowa przypisana do konta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze jak kupie podstawowa wersje na plycie za 179zl aktualnie na allegro , a potem dokupię ze strony microsoftu przepustkę sezonowo 104 zl / to bedzie ona normalnie dzialac mi na xbox? czy to jest przepustka na xboxa czy pc?

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/dragon-ball-z-kakarot-season-pass

 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany kupilem wersje pudelkowa za 179 zl a potem wystarczy dokupic w sklepie microsoftu season pass za 104 zl razem 283 zl wiec jest taniej niz cyfrowa w sklepie microsoft plus mozna zawsze odsprzedac gierke pudelkowa , ps te klucze cyfrowe zewnetrze niby tansze ale jakies vpn trzeba uzywac itp nie chce sie w to bawic

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...