Skocz do zawartości
reez

Najtańszy laptop do płynnej gry w CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie ;) zależy mi na jak najtańszym sprzęcie ale jednak w miarę solidnym. Za jakimi modelami się rozglądać? Nie wiem ile trzeba przeznaczyć pieniędzy na to, chciałbym jak najmniej ale z drugiej strony żeby potem nie żałować. Najchętniej 12-13 cali lub 15 w małej obudowie.

Używany rzecz jasna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto byłoby jednak podać ten budżet, bo dla jednych jak najmniej to 500zł, a dla innych te najmniej to może być i 3000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nie 3000zł:) powiedzmy do 800zł, chociaż jakby się udało znaleźć coś sensownego bliżej 500zł to byłoby cudownie

Edytowane przez reez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to wyjdzie trochę za drogo :hmm: może nieprecyzyjnie się wyraziłem - na cs:go jakoś bardzo mi nie zależy ale nigdy nie grałem i trochę mnie ciekawi. Laptop ma służyć głównie do internetu.

Kupiłem Dell'a E6230 3 lata temu za 800zł (i5 3320, 8gb ram, ssd) i sprawdza się świetnie, więc liczyłem że aktualnie można kupić coś do tej kwoty, a jednak troszkę wydajniejszego w kontekście gier.

Powyższy Dell do internetu jest świetny i dobrze wykonany ale co na nim działa to Left 4 dead, half life 2, farcry itp. Jeśli jest szansa to chciałbym coś podobnego + z możliwością pogrania w stare gry ale jednak o "oczko" bardziej wymagające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz czegoś w stylu tego MSI z dedykowaną kartą graficzną Nvidia 2GB. Bez dedykowanej grafiki gra może klatkować. Jak laptop ma tylko talerzowy dysk HDD bez miejsca na drugi, to warto zmienić go na szybszy dysk SSD, bo znacznie przyspiesza pracę laptopa.

 

Wymiana HDD na SSD w kilkuletnim laptopie? To ma sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...