Skocz do zawartości
Equisetum

5700 xt Red devil czy nitro+?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam już taki mętlik w głowie, że może ktoś mi tutaj doradzi. Naczekałem się na dostępność tych kart no i są obie w tej samej w zasadzie cenie, z tym samym okresem gwarancyjnym 36 m (dzwoniłem i upewniałem się w sklepie). Naoglądałem się recenzji, i w sumie wiem, że nic nie wiem. Obie karty mi się podobają i ponoć obie są chłodne i ciche. Czy jest coś co może przemawiać na korzyść jednej lub drugiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kij. Wziąłem Sapphire ze względu na większe zaufanie do producenta i TRIXX, oraz w razie nieszczęścia wymienne wentylatory. Temat w sumie nieaktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zaufaniem producenta to bym uwazał, swojego czasu miałem R9 290 w wersji Tri-X i przez źle zaprojektowaną konstrukcje wentylatory hałasowały jakby cewki piszczały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tym razem konstrukcja jest dobrze zaprojektowana, przynajmniej testerzy się zachwycają, tak samo jak i Red Devilem zresztą. A jak się trafi wadliwy egzemplarz to zawsze jest najpierw 14 dni na zwrot, potem 2 lata rękojmi i 3 lata gwarancji producenta, z resztą ja zawsze GPU zmieniam minimum 6 miesięcy przed zakończeniem gwarancji, żeby nie kusić losu i być w miarę na bieżąco. Do tej pory odpowiednio r9 380 -> rx 470 -> gtx 1060 -> gtx 1070 -> rx 5700 xt to wszystko na przestrzeni 4 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...