Skocz do zawartości
Phoenix.

Creative Sound Blaster AE-7 vs AE-5

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, czy ktos mi jest w stanie napisac czy te karty znaczaco sie roznia jesli chodzi o procesor dzwieku ?? Poza takimi roznicami jak brak 5.1 po optycznym na AE-5 to ciezko wyszukac informacje czy sam dzwiek z tych kart jest taki sam a roznia sie innymi szczegolami czy jednak sa to dwa rozne procesory dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swojej płycie głównej masz jedną z najlepszych dźwiękówek z bardzo dobrym ESS9018Q2C. Po co Ci osobna karta dźwiękowa ? Jeśli tylko do słuchania muzyki a twoje senki Ci nie wystarczają to lepiej tą kasę przeznacz na jeszcze lepsze słuchawki do max 120ohm. Katana ma też swoją wbudowaną kartę dźwiękową, zawsze możesz się przepiąć na nią i spróbować.

 

Różnice dźwięku na niskoomowych słuchawkach pomiędzy zwykłym ALC1220 a ae-5 jest kosmetyczna, dopiero słuchawki 200+ ohm są lepiej napędzane przez ae-5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepustowość i natywne wsparcie wielu kanałów, główne różnice. Moim zdaniem jeśli już kupować dźwiękówkę to zewnętrzną, większa wygoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swojej płycie głównej masz jedną z najlepszych dźwiękówek z bardzo dobrym ESS9018Q2C. Po co Ci osobna karta dźwiękowa ? Jeśli tylko do słuchania muzyki a twoje senki Ci nie wystarczają to lepiej tą kasę przeznacz na jeszcze lepsze słuchawki do max 120ohm. Katana ma też swoją wbudowaną kartę dźwiękową, zawsze możesz się przepiąć na nią i spróbować.

 

Różnice dźwięku na niskoomowych słuchawkach pomiędzy zwykłym ALC1220 a ae-5 jest kosmetyczna, dopiero słuchawki 200+ ohm są lepiej napędzane przez ae-5.

Wiekszych bzdur nie slyszalem, alc1220 dobra karta, to ze ma dodatkowy dac to nic nie znaczy bo liczey sie procesor dzwieku gdzie ALC to dno, tak samo ww karty maja ESSSabre a roznica dziweku to niebo a ziemia, a dalczego ?? Bo liczy sie procesro dzwieku ;) Karte nowa juz mam i prosze zejdz na ziemie bo roznica w dzwieku jest niebo a ziemia i nie wiem jak mozna takie bzdury pisac ze ALC1220 to dobra karta. Katana nie ma wzmacniacza sluchawkowego i obsluguje stereo w gniedzie sluchawkowym.

 

Polecam posluchac praktyow: http://forum.pclab.pl/topic/1291011-SoundBlasterX-G5G6-s%C5%82uchawki-do-500z%C5%82/

 

Przepustowość i natywne wsparcie wielu kanałów, główne różnice. Moim zdaniem jeśli już kupować dźwiękówkę to zewnętrzną, większa wygoda

Mam juz G6, jest zacnie ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...