Skocz do zawartości
rikitiki

przeniesieni licencji windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego czytałem powinno być to możliwe

Miałem Windows 8, zrobiłem kiedyś upgrade do 10 (licencja cyfrowa), zalogowałem się przy użyciu konta ms więc teoretycznie połączyło mi licencje z kontem

Zmieniłem płytę i procka i nie jestem w stanie aktywować systemu. Jakieś wskazówki ?

 

Edit: Wg tego co znalazłem na forum microsoftu jednak oem nadal nie można przenosić, ale jak się kupi w ich sklepie wersje retail to można, zakładam że to to samo co u nas wersja box. Co prawda kiedyś roibłem upgrade i tam jakieś kody przez telefon podawałem ale może to była jeszcze 8

Edytowane przez rikitiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z poziomu konta MS przez przeglądarkę usunąłeś przypisany poprzedni komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić klucz windowsa i podaj twój z win 8.

Przy drastycznej zmianie sprzętu win 10 z aktualizacji z poprzedniej wersji nie aktywuje się nawet jeśli to była wersja Retail.

Trzeba użyć klucza z pierwotnego windowsa.

Edytowane przez anqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w podobnej sytuacji. Usunięcie poprzedniej płyty głównej ze strony MS to za mało. Musiałem z poziomu Windowsa ponownie aktywować system starym kluczem Windows 8.

 

Podziałało, a męczyłem się pół dnia z tym wszystkim. Z tym, ze ja miałem wersję BOX Windowsa 8.1, a nie OEM.

 

Tu masz temat poświęcony temu zagadnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Fak, ale chyba to s..łem, spedziłem pół dnia na przełączaniu się między płytami, kasowani komputerów w ms, łączeniu konto nic nie chciało zadziałać i w końcu zakupiłem licencje w morele

Zamówiłem wersje cyfrową bo myślałem że od ręki przyślą kod ale jeszcze nic nie dostałem, i w końcu dzisiaj udało mi się znaleźć starą płytkę z windows 8 i kod zadziałał. Przypuszczam że raczej nie uda już mi się anulować zamówienia

 

Edit: tak jak myślałem anulować zlecenienia nie mogę i mimo nie wywiązania się z umowy przez morele odn czasu czasu dostarczenia, więcej 7 dzień nadal nic nie dostałem

Edytowane przez rikitiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...