Skocz do zawartości
jejson2

[3000-3500zł] laptop dla studenta/ trochę gry

Rekomendowane odpowiedzi

Z tych trzech zdecydowanie Legion. MSI ma matrycę TN - porażka, kolory zależą od kąta patrzenia. Ideapad to budżetowy model.

 

W tym budżecie jest jeszcze jeden ciekawy model gdzie nie dopłacasz do systemu a otrzymujesz matową matrycę IPS, GTX 1650 i i5-9300H:

HP Pavilion Gaming i5-9300H/8GB/256 GTX1650 - 3499 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez budżetowy? ideapada bym brał bez namysłu gdyby miał choć trochę lepsze chłodzenie bo takto bebechy ma te same a może nawet lepsze niż konkurencja. no dlatego tez się zastanawiam czy potrzebuje aż tak dobrego chłodzenia jakie jest w legionie nie gram za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ideapada bym brał bez namysłu gdyby miał choć trochę lepsze chłodzenie bo takto bebechy ma te same a może nawet lepsze niż konkurencja.

 

No i właśnie w tym sęk że bez namysłu. Jakość wykonania, materiał z którego jest zrobiony, chłodzenie i brak możliwości rozbudowy RAM czy chociażby posiadania jej w Dual Channel to aspekty których nie widać na pierwszy rzut oka a mają dużo większe znaczenie niż "bebechy" na papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej dzięki, bardzo mi pomogłeś w końcu jestem zdecydowany na 100% na legiona. Odpowiedziałeś na pytania i wytłumaczyłeś fajnie co i jak, to lubię.

 

niestety hp nie biorę bo się go zwyczajnie boję, byłem świadkiem w tym roku paru poważniejszych usterek w różnych laptopach hp, a lenovo mnie jeszcze nigdy nie zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie działać z CL19 jeśli taka jest zamontowana już w laptopie i dopłata będzie bezcelowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie działać z CL19 jeśli taka jest zamontowana już w laptopie i dopłata będzie bezcelowa.

 

No własnie jeśli, a jeśli jest mniejszy CL, to lepiej nie zamykać sobie "drzwi" do wyższej wydajności, tym bardziej że ni mówimy o dopłacie 100zł, czy też nawet 50, a jedynie 20zł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...